Vymazání historie iPhone

Anonymní
20.11.20 00:18

Vymazání historie iPhone

Ahoj,
nemá někdo zkušenosti s tím, že mu nejde vymazat historie internetu na iPhonu? Prohledala jsem nastavení, zkoušela jsem všechny možný triky z internetu, radila jsem se s kamarátkama, ale stejně mi to furt nejde…
V historii mám nevhodná témata (asi rozumíte) a byla bych ráda, kdyby se to mohlo smazat. I proto ta anonymita, za kterou se omlouvám :oops:
Děkuji za všechny rady!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1985
20.11.20 00:33

Nakedeš do safari, otevřeš vlevo nahoře ikonu rozevřené knížky a dole klikneš smazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
20.11.20 00:40

Pokud se jedná o prohlížeč Google tak ho otevři dole vpravo jsou 3 tečky - klikni - otevře se menu, tam najdi HISTORIE - klikni - vlevo dole klikni na SMAZAT ÚDAJE O PROHLÍŽENÍ - vyber časové období které vybereš nahoře - hotovo.

Pokud se jedná o Safari tak ho otevři vpravo dole klikni na ikonu knížky - otevře se ti historie - vpravo dole klikni na smazat a určitě jestli chceš smazat dnešek, tento týden, vše… - hotovo.

U obou se dají vymazat jen určité URL. U Google v historii klikneš vpravo dole na upravit a pak jen vybereš co chceš smazat. U Safari přímo v historii stačí přejet prstem zprava do leva a dát smazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama