Funguje vám Messenger?

Anonymní
9.11.20 10:38

Funguje vám Messenger?

Ahoj, funguje vám Messenger? Mě už od soboty blbne, nezobrazují se mi vůbec zprávy co mi přišly. Také mi zmizela úplně poslední aktivita u přátel.
Nevím co s tím, chybu sem nahlásila, ale bez reakce. Zkoušela jsem i v jiných zařízeních a tam taky nefunguje, odinstalovat také nepomohlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19727
9.11.20 10:46

Ne uz par tydnu, musim otevřít tu apku a obnovit, jinak vubec nevidím, ze mi nekdo pise.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12203
9.11.20 10:48

A mas klasicky nebo tu lite verzi? Me funguje bez problemu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 10:48

A aktivitu přátel vidíte? Já právě taky musím otvírat ale těm lidem co nesvítí zelený puntík nemůžu napsat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 10:49

@cecetka klasickou, ale nejde mi to ani na PC a na jiném zařízení taky ne.

• Citovat
  • Nahlásit
19727
9.11.20 10:50
@Anonymní píše:
A aktivitu přátel vidíte? Já právě taky musím otvírat ale těm lidem co nesvítí zelený puntík nemůžu napsat

To nevím, ja z 99% nikomu nepisu, vsichni pisou me :mrgreen: ale vcera sem posilala zprávu segre, ktera nebyla online a slo to v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12203
9.11.20 10:55

Ted jsem tam nakoukla. Vidim, kdo je aktivni. Vidim i nove pridany pribeh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 10:58

@cecetka lidem v mém okolí to taky jde, tak právě jsem chtěla vědět jestli jsem jediná nebo má někdo taky takový problém. Teď jsem Messenger otevřela a měla tam zpravu z 10:38, vůbec nepípla, nezobrazila se, a vidím jen ty lidi co jsou online, dřív jak tam bylo napsáno aktivní před 3 minutami atd to tam není.

• Citovat
  • Nahlásit
23978
9.11.20 11:57
@Anonymní píše:
@cecetka lidem v mém okolí to taky jde, tak právě jsem chtěla vědět jestli jsem jediná nebo má někdo taky takový problém. Teď jsem Messenger otevřela a měla tam zpravu z 10:38, vůbec nepípla, nezobrazila se, a vidím jen ty lidi co jsou online, dřív jak tam bylo napsáno aktivní před 3 minutami atd to tam není.

Ono to blbne kazdou chvili. Taky mi to kolikrát nepipne, zjistim zpravu az kdyz jdu tomu dotyčnému psat. A mamka si taky věčně stěžuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 12:00

@vokishka a tu aktivitu vidíte normálně? Mě právě těm lidem nejde ani napsat a zpráva jim jde třeba 10 minut

• Citovat
  • Nahlásit
23978
9.11.20 12:04
@Anonymní píše:
@vokishka a tu aktivitu vidíte normálně? Mě právě těm lidem nejde ani napsat a zpráva jim jde třeba 10 minut

Napsat jim jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 14:24

@vokishka tak mě to pořád nejde. I jsem jim psala na to nahlášení poruchy, ale nikdo se neozval.

• Citovat
  • Nahlásit
11
9.11.20 14:31

Tak to ne divné, mně funguje zatím v pohodě. Ale občas to blbne. Neaktualizovala se ti náhodou v poslední době aplikace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 14:35

@Aduš12 jak to poznám? Jako přeinstalovala jsem ji jak to začalo blbnout. Takže by měla být asi aktuální. Mě nejde dohlavy i to s tou aktivitou, proč všechny, kdo jsou online vidím se zeleným puntíkem a ty co kdysi nebyli online tak jsem tam viděla před jakou dobou byli online. A teď tam nemají napsáno nic. To přece jen tak z ničeho nezmizí když mám v aplikaci aktivní stav zapnutý… Kdyby byl vyplý tak to pochopím, ale takhle ne. :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama