Co v elektru za poukaz

Anonymní
12.11.20 08:31

Co v elektru za poukaz

Ahoj :o)

Musím nutně vybrat v elektru za dárkový poukaz něco do 3 tisíc a vůbec netuším co. Akutně nic já ani nikdo z okolí nepotřebujeme a poukaz se mi ani za 2500,– nedaří prodat.

Jde o prodejnu Electroworld a uvítám jakékoliv typy na to, který druhproduktu by mi mohl usnadnit či zpříjemnit život : ) Něco pro radost.

Uvažovala jsem nad (budu moc ráda za rady s tím spojené!) :

: koloběžkou : mlýnkem na kávu (ale chci spíše ruční a ten na EW nemají, ale uvítám tipy i zde, ať se nemusí zakládat nové téma :) : zmrzlinovačem : minitiskárnou na fotky (ale mnohem raději bych tiskla fotky ne až tak malých rozměrů :-( : epilátorem (??? někdo, kdo si bez něj již nedokáže představit život?) : aromadifuzérem : multifunkčním hrncem (ale moc nevím, v čem je tak super oproti tlakáči a klasické troubě) : domácí pekárnou (stejná závorka jako o řádek výše..hnít těsto umím sama - vyplatí se velmi kvůli něčemu jej doma mít?) : nějaký super toastovač : něco jiného? :)

P. S. K čemu je dobrý palačinkovač? Nějak mi nedochází, jak se to liší od pánve (pánve s nepřilnavým povrchem)?

Přidám po práci další dotazy.

Moc děkuju!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5162
12.11.20 08:37

Já bych si za to vzala fén. Ale ten teď potřebuju jak sůl. :lol: Jinak jsem viděla na netu rychlovarnou konvici nerez, s regulací teploty, a stala 2500. :oops: Ačkoliv konvici máme ok, stejně bych ji chtěla. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5485
12.11.20 08:42

Já si chci koupit domácí pekarnu. Nahazes tam suroviny a vytáhnes chleba, líp kyne těsto. Chtěla bych i tu co umí dělat jogurt, marmelady.
Co kontaktni gril? Ten je taky super udeláš v něm maso, toasty, zapeces tortily.
Zmrzlinovac mám, ale zatím sem ho moc nepouzila. Topinkovac je taky za mě dobrá věc - dají se na něm rychle nahřát rohlíky a pak jsou pěkně křupavý, opeceny toasty. Dávám tam i toastovej chleba z mrazaku, rychle se rozmrazi a jsou moc dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6326
12.11.20 08:54

Z toho co píšete určitě multicooker, mám ho a je to skvělá věc, dělám v něm pomalu tažené vývary a omáčky. Oproti papiňáku je to úplně jiná chuť. A hlavně skoro bez práce. Třeba v něm dělám ragů na lasagne a je to paráda, nejdřív nastavím program na smažení, díky němu opeču cibulku a zátahnu mleté maso, potom přepnu na program na pomalý var, přidám kořenovou zeleninu, trochu vody, zamíchám a pak o tom dalších 10 hodin vůbec nevím. Potom jenom na konci přidám rajčata a koření, nechám to povařit další hodinku a mám ragů, jaké by mi v Itálii mohli závidět a s minimem práce. Jediná nevýhoda je, že to potom luxusně voní a manžel s dětmi do mě vandruje, kdy už to bude hotové :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19584
12.11.20 08:55

Z toho seznamu co mas, bych vzala epilator, bez zbytku dokazu zit, neco jsou uplne zbytečnosti :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1997
12.11.20 08:58

To je teď kravin do kuchyně, že? :lol: já bych ocenila konvici s možností nastavit teplotu. Pak třeba robotický vysavač, herní konzoli nebo kávovar (takovej ten, co namele zrnka :srdce: ) - ale to už jsou dražší věci a musela bych doplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1997
12.11.20 08:59

@Heivka ty jo, to musí sežrat elektřiny ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
12.11.20 09:04

Kontaktni gril, jak nekdo pise vyse je super, pokud te uzije na grilovani, jen pozor aby mel vykon minim. 2000 W, mensi vykon je pruda, budes to muset dele smudlit=vysusene maso.

Pak me jeste napadl roboticky vysavac, kdyz si jeste neco pridas, to je nad vsechny pekarny a multikulti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
12.11.20 09:05

Ruční týčový vysavač máš? Mám ho v kuchyni a je to taky super pomocník. Nebo jak zmíněno kontaktní gril. Nebo nějaký dobrý robot, mixer, tyčák… Fen kvalitní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
12.11.20 09:07
@Petula306 píše:
@Heivka ty jo, to musí sežrat elektřiny ne?

Za tu dobu z toho musi byt masova kase + hodnotove o nicem, kdyz se to tak dlouho vari. A k te spotreba ani nemluve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
12.11.20 09:09
@Veru1987 píše:
Ruční týčový vysavač máš? Mám ho v kuchyni a je to taky super pomocník. Nebo jak zmíněno kontaktní gril. Nebo nějaký dobrý robot, mixer, tyčák… Fen kvalitní.

Jak se pozna kvalitni a nekvalitni fen? Vzdyt z kazdeho jde akorat teply vzduch nebo mi neco uteklo? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
12.11.20 09:11
@Petula306 píše:
To je teď kravin do kuchyně, že? :lol: já bych ocenila konvici s možností nastavit teplotu. Pak třeba robotický vysavač, herní konzoli nebo kávovar (takovej ten, co namele zrnka :srdce: ) - ale to už jsou dražší věci a musela bych doplatit.

O tehle konvici jsem cetla, ze neustale si pricucava el.,i kdyz zrovna nevari, tak od te doby uz ji nechci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19584
12.11.20 09:12

@Roznova tak feny maji různé funkce :D nastavujes teplotu, intenzitu, ty novejsi umi foukat i studeny vzduch, aby sis nepalila vlasy, pak je to taky otazka výkonu toho pristroje, nektere maji ionizator, aby ti neelektrizovaly vlasy, nebo maj horu příslušenství (ruzne kartace, difuzery…). Takze fen neni jen o foukani tepleho vzduchu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
12.11.20 09:14
@Roznova píše:
Jak se pozna kvalitni a nekvalitni fen? Vzdyt z kazdeho jde akorat teply vzduch nebo mi neco uteklo? 8o

https://www.philips.cz/…stureprotect?…

https://www.notino.cz/…/p-15848396/?…

Najdi rozdíl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
12.11.20 09:31

@Roznova precti si neco o pomalem vareni-praveze se to vari lehce pod bodem varu, tak to lip chutna a zustane tam vic zivin.
Spotreba je taky mnohem mensi, nez kdyz zapnes troubu a neco v ni hodinu peces (pomaly hrnec ma kolem cca 80w)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama