Výměna partnerů na RODIČOVSKÉ

174
31.8.06 11:18

Výměna partnerů na RODIČOVSKÉ

Ahoj !
Chystáme se s manželem vystřídat na rodičovské. Máte s tím někdo zkušenost ? :?: :?: :?:
Já teď přecházím z mateřské na rodičovskou a od 1.1. se budu vracet do práce. Místo mě by od 1.1. nastoupil na rodičovskou manžel. Jak máme postupovat ? Co je potřeba vyřídit (znovu žádost o rodič.příspěvek?, jak postupovat u manžela v práci?, nahlásit něco někde ?).
Předem moc díky za jakoukoli radu !
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

585
31.8.06 12:09

Camilla, přesně takto jsme taky uvažovali, že bych se ev, od 1.1. 2007 vrátila do práce, ale zatím je to ve stádiu řešení, protože přesně jako ty nevíme, jak to dělat! Taky bych potřebovala vědět, jestli se třeba za rok může ještě na chvíli na tu mateřskou vrátit.

Takže holky prosímvás, poraďte nám!!!!

Archi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
31.8.06 12:13

Na sociálce bude třeba požádat o ukončení RP k 31.12.06 a zároveň si manžel musí vypsat novou žádost o rodičovský příspěvek. Ale jaká žádost se podává u něj v práci, tak to moc neporadím. Možná něco podobného jako jsi dávala ty. A určitě se dá na rodičák zpátky vrátit. Míša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
317
31.8.06 15:53

odpovědi na podobné dotazy dávají na http://www.aperio.cz/. Mě by to taky zajímalo, zatím to ale není akutní. S tím střídáním si ale nejsem jistá, myslela jsem, že právě tohle nejde (nejdřív já, pak on a pak zase já).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
803
31.8.06 16:02

Holčinky, jde to…Až se mi vrátí drahá polovička, tak písnu :wink:

PS: pokud někdo neporadí dříve :wink:

Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek