Výměna sběratelských kódů, bodů, nálepek

Napsat příspěvek
Velikost písma:
tibysek
11.12.15 13:00

body na DVD albert

Dobrý den, sháním body z Alberta na Dvd, vyměním za ibod, emco, bonavita holandia víčka, milka kody. Děkuji

  • Citovat
  • Upravit
41
23.2.16 11:02

Různé sběratelství Albertova zahrádka

Maminky nesbíráte některá s dětima v Albertu do knížky ty nálepky Albertova zahrádka? :) i jiné jestli někdo sbíral a sbírá třeba Penny Vaříme a hrajeme si..:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19606
23.2.16 11:16

Sbirame albertovy. Shanim jeste jednu knizku a nikde uz neni. Nemate prosim nektera navic?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.16 11:18

Mám patnáct bodů z Tesca na nějaký plyšáky či co. Kdyby někdo měl zájem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6759
23.2.16 11:24

@82Hanka
Diskuse k tomu je tady:
https://www.emimino.cz/…rankovani/9/?…

Tak to zkuste, určitě někdo k výměně bude mít.
Co sháníte z Vaříme a hrajeme si?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41
23.2.16 11:52

Vaříme a hrajeme si...

Sháníme ze strany 117(I, XVII, XIX, XXI, XXXIII, XXXVII, LIII, LV, LVII, LIX a ze strany 119 nám chybí VIII, X, XII, XIV, XVI, XVII, XX, XXIV, XXVI, XXVVIII, XXX, XXXII, XXXVI, XL, XLVI, LVI, LX :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41
23.2.16 11:53

Taky sháníme knížku Albertova zahrádka :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
23.2.16 11:57
@Bobby píše:
Sbirame albertovy. Shanim jeste jednu knizku a nikde uz neni. Nemate prosim nektera navic?

u nás knížky ještě jsou, co se mrknout v jiném bertu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19606
23.2.16 12:05
@martina.se píše:
u nás knížky ještě jsou, co se mrknout v jiném bertu?

Byla jsem ve trech mestech a nic :-( a z infolinky psali, ze uz nebudou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41
23.2.16 14:15

Albertova zahrádka

Prosím byl by někdo ochoten mi knížku koupit a poslat ja bych poslala penízky na ucet. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19606
23.2.16 15:44
@82Hanka píše:
Prosím byl by někdo ochoten mi knížku koupit a poslat ja bych poslala penízky na ucet. :)

Taky bych se pridala, kdyby se nekdo ochotny nasel

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
79
27.2.16 21:21

Sháním kódy walmark
vyměním za body penny na plyšáky
 Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová