Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Maminky nesbíráte některá s dětima v Albertu do knížky ty nálepky Albertova zahrádka?
i jiné jestli někdo sbíral a sbírá třeba Penny Vaříme a hrajeme si..:)
Sbirame albertovy. Shanim jeste jednu knizku a nikde uz neni. Nemate prosim nektera navic?
Mám patnáct bodů z Tesca na nějaký plyšáky či co. Kdyby někdo měl zájem.
@82Hanka
Diskuse k tomu je tady:
https://www.emimino.cz/…rankovani/9/?…
Tak to zkuste, určitě někdo k výměně bude mít.
Co sháníte z Vaříme a hrajeme si?
Sháníme ze strany 117(I, XVII, XIX, XXI, XXXIII, XXXVII, LIII, LV, LVII, LIX a ze strany 119 nám chybí VIII, X, XII, XIV, XVI, XVII, XX, XXIV, XXVI, XXVVIII, XXX, XXXII, XXXVI, XL, XLVI, LVI, LX ![]()
@Bobby píše:
Sbirame albertovy. Shanim jeste jednu knizku a nikde uz neni. Nemate prosim nektera navic?
u nás knížky ještě jsou, co se mrknout v jiném bertu?
@martina.se píše:
u nás knížky ještě jsou, co se mrknout v jiném bertu?
Byla jsem ve trech mestech a nic
a z infolinky psali, ze uz nebudou
Prosím byl by někdo ochoten mi knížku koupit a poslat ja bych poslala penízky na ucet. ![]()
@82Hanka píše:
Prosím byl by někdo ochoten mi knížku koupit a poslat ja bych poslala penízky na ucet.
Taky bych se pridala, kdyby se nekdo ochotny nasel
Dobrý den, sháním body z Alberta na Dvd, vyměním za ibod, emco, bonavita holandia víčka, milka kody. Děkuji