Výpověď v práci a hledání nového zaměstnání na RD
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
A co treba delat hostesku/ochutnavky v obchodech? Děla to hodně mamin na RD, průměrny výdelek 100/h v Praze je dost agentur ktere se tim zabivaji.
edit: pracuje se vetsinou st-ne cca od 10-18, delala jsem pri studiu a da se tak slusne vydelat ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
V jakém oboru máš školu a co je pro tebe podřadnější práce?
Mám obavu, že s tím co jsi napsala si nebudeš moct kdoví jak vybírat. A hlavně ty lepší práce, no určitě je tam spousta zájemců, takže tvé šance asi nebudou veliké. i když je to praha, tak pořád je zájemců o jedno místo víc než dost. Vzala bych cokoliv jen trochu slušného a hledala postupně dál. Ono mít v životopise školu a 2m práce někde nevypadá bůhví jak. Aspoň podle mě.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Kdybych byla ve finanční tísni, vzala bych to, co se nabízí nyní a při tom bych si hledala lepší práci
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ja te asi zklamu, ale vysoka skola dneska neni zarukou dobreho zamestnani s dobrym platem..a uprimne nejsi zrovna v situaci, kdy si muzes vybirat…znam lidi, kteri maji treba i dve vysoke skoly a jsou nezamestnani, nebo delaji za barem, ci kasou…
- Citovat
- Upravit
@smilestrawberry píše:
A co treba delat hostesku/ochutnavky v obchodech? Děla to hodně mamin na RD, průměrny výdelek 100/h v Praze je dost agentur ktere se tim zabivaji.
edit: pracuje se vetsinou st-ne cca od 10-18, delala jsem pri studiu a da se tak slusne vydelat
A nevíš prosím tě ty agentury? Já znám jen Adecco a Credit czech.To je všechno..Zakl.
- Citovat
- Upravit
@Laaja píše:
V jakém oboru máš školu a co je pro tebe podřadnější práce?
Mám obavu, že s tím co jsi napsala si nebudeš moct kdoví jak vybírat. A hlavně ty lepší práce, no určitě je tam spousta zájemců, takže tvé šance asi nebudou veliké. i když je to praha, tak pořád je zájemců o jedno místo víc než dost. Vzala bych cokoliv jen trochu slušného a hledala postupně dál. Ono mít v životopise školu a 2m práce někde nevypadá bůhví jak. Aspoň podle mě.
Já vystudovala Pedagogickou fakultu v Ústí, takže jsem kvalifikovaná učitelka pro 2.stupeň. Ale teď školy stejně nikde neberou, maximálně od 2.pololetí.
Já právě vím, že si moc nemůžu vybírat ani s vysokou školou, zvláště pak, když jsem téměř čerstvý absolovent
Zakl.
- Citovat
- Upravit
@MartinaIrena píše:
Kdybych byla ve finanční tísni, vzala bych to, co se nabízí nyní a při tom bych si hledala lepší práci
Uvažuji podobně..Akorát by mě naštvalo, kdybych měla dávat zase výpověď v 3 měsíční zkušební době
Zakl.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
A nevíš prosím tě ty agentury? Já znám jen Adecco a Credit czech.To je všechno..Zakl.
tak zkus treba http://www.quiq.cz/index.php?… nebo http://www.globalpromo.cz/hostesky ta prvi je lepsi ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Uvažuji podobně..Akorát by mě naštvalo, kdybych měla dávat zase výpověď v 3 měsíční zkušební doběZakl.
Jak myslíš kvůli tomu, jak to vypadá v zápočťáku nebo proč? A co zkusit tu nynější práci na dohodu o pracovní činnosti?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj holky.Chci se o něčem poradit a zároveň to ze sebe taky dostat. Prosím o zachování anonymity, děkuji.
Před 14 dny jsem dala v 3 měsíční zkušební době výpověď z práce. Moc mě to tam bavilo, ale vyskytly se určité problémy, které měly za následek to, že se ke mně kolegyně začaly chovat divně a vedení mě bohužel také nepodpořilo. Ale to by bylo na jinou diskuzi…
Takže už týden jsem bez práce a už bych nejraději do nějaké šla. Problém je totiž v tom, že stále pobírám rod. příspěvek, ale beru pouze 6000 Kč měsíčně na 2 děti. Takže po zaplacení veškerých složenek, které jsou prostě na mě(školka, pojištění, internet atd.)mi zbyde 2800Kč. To mám mít na jídlo, oblečení pro děti, drogerii, lékárnu..Teď v prosinci mi přijde ještě výplata, takže něco našetřím, ale pak v únoru, březnu to bude mazec..
Teď se dostanu k tomu, co řeším: Bydlím v Praze, takže se nějak nebojím, že práci neseženu. Ale práce v oboru, který jsem vystudovala, zase tak moc není a navíc není zas tak dobře placená, takže se poohlížím i po práci mimo můj obor. Na internetu je hodně nabídek brigád, například doplňování zboží v supermarketech v noci za 85Kč/hod.,ale nevím, zda do toho mám jít.
Sice mám vysokou školu, ale v podstatě nic neumím, anglicky tak průměrně, na počítači taky průměrně. V ničem nejsem žádný expert, aby si mě někde na přijímacím řízení vybrali. Státnice jsem dělala v červnu, takže v podstatě nemám ani žádnou praxi a to je velká nevýhoda. Navíc mám k tomu dvě děti. S hlídáním problém nemám, ale přesvědčujte zaměstnavatele, že tomu tak není. Takže teď nevím, zda si mám počkat na nějakou dobrou práci a čekat třeba půl roku, nebo vzít i něco jiného,„podřadnějšího“,kde berou člověka s jakýmkoliv vzděláním. Je to celkem dilema..