Reklama

Vyrážka na hrudníčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 29.06.11 21:20
vyrážka na hrudníčku

Ahoj holky. Potřebuju radu, malé se cca před třemi dny udělala vyrážka (pár malinkých zarudlých pupínků), myslela jsem, že jsou to potničky. Jenže se toho začalo dělat čím dál víc a vyrážka začala mít bílou hlavičku, je opravdu malinká a na dotek hrubá. Začíná se rozlézat pocelém bříšku. Nevíte některá o co by mohlo jít? Malinká má 7týdnů, tak si říkám, že se stále čistí. Díky za rady Eva.

Reklama

Reakce:

Marionet
Kecalka 205 příspěvků 29.06.11 21:44

Každé mimi se něčím osype. Naše malá měla něco podobného. Nebylo to nic vážného. Vlastně ani pořádně nevím co. Ale určitě bych zašla k pediatrovi. Od toho přece jsou :-D

Luci011
Stálice 58 příspěvků 29.06.11 21:59

Taky bych zašla k doktorce. Spíš to nic nebude, ale pro jistotu. Malá se mi taky osypala a mudr. říkala, že je to nejspíš mnou, že jsem jako kojící snědla něco „zakázaného“ - rajče, papriku, oříšky, čokoládu.. je toho spousta.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >