Výroba umělého mateřského mléka

24
13.2.15 17:18

Výroba umělého mateřského mléka

Ahoj Maminky,

zkoušela jste některá výrobu umělého mateřského mléka?
 http://zivakultura.cz/…a-kravskeho/

Díky za případné zkušenosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Keish-Keish
13.2.15 17:21

O tom jsem ani neslyšela a nešla bych do toho

  • Citovat
  • Upravit
4984
13.2.15 17:22

To fakt nekdo dela jo? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
445
13.2.15 17:28

Absolutne bych novorozenci neco takoveho nepodala… 8o Umele mleko je neskutecne hlidane, vyvazene, podava se tomu nejbezbranejsimu tvoreckovi, takze ne, nic takoveho bych mu nedala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1726
13.2.15 17:34

To je doufám vtip 8o :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
445
13.2.15 17:37
@kokomo píše:
To je doufám vtip 8o :zed:

Nevypada to, za to ty „ingredience“ jsou primo pro novorozene jako :mrgreen: delane

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12185
13.2.15 17:41

Tak ze ja dost doma experimentuju (pravda, spise s kosmetikou), ale s timto bych si nedovolila experimentovat ani jako zkusena kucharka. Preci jen jde o zdravi a kvalitni zivot novorozence.

Příspěvek upraven 13.02.15 v 18:51

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17565
13.2.15 17:41

Novorozenci bych se to asi bála dát. Kojenci bych to klidně vyzkoušela, ale já bych byla líná se s tím míchat. A taky bych si nejdřív musela pořádně prostudovat to složení versus složení UM a porovnat a zkonzultovat s nějakým pediatrem, který by mě rovnou nezabil, že něco takvého chci zkusit :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1726
13.2.15 17:42
@ptacak píše:
Nevypada to, za to ty „ingredience“ jsou primo pro novorozene jako :mrgreen: delane

No nejlepší je to nepasterizované mléko 8o Fakt nechápu, čím některé matky dneska myslí :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
13.2.15 18:16

http://www.jimejinak.cz/…kojene-deti/

malé ho dávám místo UM kupovaného ale jsou ji 2 roky a začala jsem ji ho dělat a dávat tak kolem půl roku ale jen na noc. Jinak jsem kojila. Teď ho má k snídani a na noc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14309
13.2.15 18:33

Tvl to je zase perla-maslo, syrovatka,3 tipy okujov..same mnamky..pro novosa jak delane.. :zed:
Treba zase nejaka debilka robi seminarku z psychologie.. :nevim: :think:
@Berousik @Svistice

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4648
13.2.15 18:41

Šmarjá, některé matky jsou tak posedlé vším bio a doma vyráběným a bez chemie apod. že snad radši ublíží dítěti než aby koupily něco hotového v obchodě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6806
13.2.15 19:16
@Wendy2014 píše:
Ahoj Maminky,zkoušela jste některá výrobu umělého mateřského mléka?
http://zivakultura.cz/…a-kravskeho/
Díky za případné zkušenosti.

Kdyz ctu, ze jsi ochotna nacpat do ditete toto, tak nechapu, co ti vadi na UM? :nevim:
mimochodem, ty jsi zakladala tu diskusi o GAPS u kojence?
Asi je tu zbytecne neco rikat, ale vseho s mirou zeno, at te k tomu dohani cokoliv, zachovej zdravy rozum.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1054
13.2.15 21:10

.

Příspěvek upraven 17.08.15 v 21:55

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74
13.2.15 21:24

Nezkoušela a v životě bych si to ani nelajzla :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová