Ahoj jsem v 10 týdnu po KET v nativu. Na kontrole my lékařka řekla, že mám snížit progesteron a dobrat co mám. Ale vychází to cca na konec 11 týdne. Není to brzo? Ona teda říkala, že mám svůj progesteron, že to stačí. Ale já mám stejne trochu strach.
Ahoj jsem v 10 týdnu po KET v nativu. Na kontrole my lékařka řekla, že mám snížit progesteron a dobrat co mám. Ale vychází to cca na konec 11 týdne. Není to brzo? Ona teda říkala, že mám svůj progesteron, že to stačí. Ale já mám stejne trochu strach.