Výsledek spermiogramu - leukospermie

10
3.11.06 08:13

Výsledek spermiogramu - leukospermie

Zdravím všechny snažilky i ty šťastnější, které už mají třeba prdíska v bříšku :-) Zatím jsem příspěvky jen pročítala…teď bych se ráda rovnou na něco pozeptala :? O mimi se snažíme 5 měsíců (vím, že to zatím není žádná tragická doba :wink: ). Včera mažel absolvoval spermiogram, výsledek = hodnoty se zdají být naprosto OK, jediný problém - byl zjištěn obsah leukospermií - prý důsledek zánětu, poslali to na kultivaci atd., výsledky budou za týden, na netu jsem našla jen jeden příspěvek, který se tomu věnuje, je tam uvedeno, že s tímto nálezem otěhotnění nepřipadá v úvahu :( Nemá některá z vás s tímto zkušenost? Děkuji moc za jakoukoliv zprávu :oops: Přeji všem příjemný pátek, Luca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

407
4.11.06 14:33

spg

Ahoj asi ti neporadím,ale chtěla jsem se zeptat,Vám řekli hned výsledky?? Byli jsme na SPG min týden a na výsledky máme volat až v pondělí,tak teda nevím,už jsem tak nervózní ani nevíte jak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
4.11.06 16:05

Ahoj Janko :-) děkuji za reakci…dostali jsme formulář se zaznamenanými výsledky + lehké vyjádření paní doktorky. Příští týden řeknou více k tomu rozboru, tak jsem zvědavá…I tak se ale chystám s výsledky ke svému gynekologovi…Zdržím vám v pondělí moc palce! Když budeš chtít, tak sem zase písni, jak jste dopadli! Hezký víkend a v po dobré zprávy, Luca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
4.11.06 16:20

neboj Luco,určitě dám vědět,jestli to bude špatné tak se asi zblázním,protože já mám anovulační cykly,doktor mně slíbil že když bude SPG dobré tak mně dá clomhexal na ovu,když ne tak jdeme do CAR :cry: a z toho mám hrozný strach :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
4.11.06 18:39

Ahoj Janka. Zas sa mi podarilo na teba natrafit na tomto fore :D . Nam povedal predbezne hned na com sme(bolo o.k).Neboj sa v dnesnych casoch uz nic nie je take zle aby sa to nedalo vyriesit. Nech manzelik papa vsetky potrebne vitaminy- moj musel spolu so mnou kyselinu listovu- asi 2 mesiace. Mne sa vraj od toho zlepsila ovulacia - skus aj ty- ale kazdy den. A este nieco. Tiez som mala ohromny strach ze manzel nebude mat dobre vysledky.Ale ,,utesovala,, som sa, ze to bude 100% u mna, bo tiez nebola ovulacia. A aj to tak bolo. No co uz, nanajvys budeme mat deti z IUI co nie je to najhorsie. Ak totiz dochadza k ovu(aj po stimulacii), a manzel ma spermijky ako tak v pohode tak odporucaju IUI co je len zavedenie spermii do posvy. Nie je to nic hrozne, rychle a myslim ze aj bezbolestne.Chodim na polnohospodarsku VS a tam sa o inseminacii ucime svoje. Nehnevaj sa prosim za ten priklad, len ta chcem utesit ze to nie je ta najhorsia alternativa. Drzim ti palceky a neboj sa, ked sa pride na problemy, ide to raz-dva. Ja sa teraz trapim nad tym, ze MS nikde34DC, a lekar ide 7meho na dovolenku a ak nepride mrcha, neda mi lieky na stimulaciu. Uz som z toho tiez unavena a smutna. Dalsi premrhany mesiac :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
5.11.06 13:36

nika 251-ahoj,moc dík za tvoji podporu :D zítra sem napíšu jak jsme dopadli.A kde jsme se už setkaly?Promiň nemůžu si vzpomenout,přece jenom těch diskusí navštěvuju víc,ale jsem ráda že jsi napsala,trochu mně to znepokojuje že nám nic neřekli hned,ale byli jsme jen v laboratoři(Helios) kde nás poslal můj doktor.
Jak jste na to vy?Máš něco na ovu? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
5.11.06 15:37

Ahoj. Myslim ze tu na emimine. Poradila som ti modrykonik.sk. Este na tu ovulaciu nemam nic. Moj lekar ide 7meho na dovolenku tak mi pichol agolutin (30,10) a stale nemam MS a ak to do zajtra nestihnem, tak tento mesiac ani nic na ovulaciu nedostanem. Chce mi predpisat Clostilbegyt- aby sa to 100% rozbehlo. Ide ma porazit ked si predstavim ze dalsi mesiac budeme len cakat a cakat. Mam poriadnu depku. Pamatam sa, ze ani tebe ovulacia nenaskocila takze asi aj tebe predpisu Clostil alebo clomhexal. Potom budeme obe super plodne zeny, nie? :D Ja som z toho celeho domotana- po laparke mi tvrdili, ze tento mesiac ovu bola a ja som zas neostala tehotna. Teraz si furt lamem hlavu, ze ci mi vajicka (ak prebehne ovulacia) urcite dozrievaju. A este tento mesiac som mala okolo 26 nejaku cudnu BT(36,6) a potom sa to drzi na 37,0-37,1°C. Co myslis, je mozne aby bola ovulacia 2× za mesiac? Uz som pisala aj do poradne ale este nemam odpoved, tak hladam kde sa da. Neboj sa, budes na tom asi tak jak ja- clostilom sa vsetko napravi a bude v poriadku. Nie si sama takze ani nerozmyslaj zeby manzel bol na tom zle. On bude o.k a zanedlho aj ty. Drzim ti palce a daj mi vediet ako si dopadla a co ti odporucil lekar na liecbu anovulacie, ake vysetrenie ti roblil pred na:,–(enim liekov- prosim ta. Vela stastia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
5.11.06 15:51

nika 251-ahoj!!!! :lol: :lol: :lol: jo to jsi byla ty?super,koník je super diskuse,moc dík za radu :D chodím tam teď pravidelně,ale to sis určitě už všimla :D
Já jsem ještě nikdy žádné prášky na ovu neměla,můj doktor zvolil jako lepší varianku laparoskopickou skarifikaci,ale bohužel se to nerozjelo(mám 2 měsíce po laparce)tak zítra uvidím,když bude manžel OK tak naklušu na gyndu a napíše ten clomhexal,zatím ho nepapsal,protože by to prý nemělo cenu,když nevíme ty manželovi výsledky.
Jo,nechápu proč ti doktor nepředepsal ty prášky n a ovu dopředu,když jede na dovolenou,je fakt že zase čekat další měsíc je šílené,taky to čekání už nenávidím,ale neboj dočkáme se :D A jak to bude tak hned pošleme fotečky na koníka,prohlížím si je tam pořád a skrytě závidím,ale určitě se dočkáme.Té holce na koníku(Kiki?)to vyšlo a to nás drží nad vodou ne?Tak hlavu vzhůru,aď jsme brzo těhulky :lol: :lol: :lol: pápá,zítra napíšu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
5.11.06 15:58

nika251-ještě k té ovulaci 2krát za měsíc,myslím že je to možné,nekde jsem o tom už slyšela,tak byď v pohodě,taky měřím BT,ale nic nové,fádní křivka :( :( :( asi mně z té „neovulace“už hráhne :twisted: ale my holky se s tím vším musíme poprat a výsledek bude // :D papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
5.11.06 17:25

Nie je zac. Ved hej, prave to cakanie. Ale zajtra urobim svoj dalsi pokus o zmanipulovanie doktora :twisted: a skusim ho nahovorit nech mi tie lieky da a j pred MS lebo budem fakt zla :evil: .To si pis ze tam dame fotky. Ako prve krasny tehotensky testik. Tak hrozne sa na taku chvilu tesim. Predstav si to, obycajny pocurany kusok papierika a tolka radost z neho :lol: . Drzim ti zajtra palceky a nevahaj dokiho ukecat. Papa :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
5.11.06 22:31

Ahoj holky :-) Ja si merim BT, podle vseho ovu probiha (tedy dle meho odhadu, fertilityfriend.com i gynekologa nekdy v cervnu), ted jsme tedy zjistili, ze i SPMG je zda byt OK, tulime se ve spravny cas a furt nic…Mam kamaradku, ktere rekl Dr. v srpnu, ze u ni neprobiha ovu a at na mimi tak pul roku zapomene…jeste ten mesic otehotnela :-) dalsi kamaradka uzivala nespravne Utrogestan, taky ji rekl Dr., ze to je hodne spatne, ze ma uplne rozhazene hormony a ze se to bude aspon pul roku rovnat…jeste ten mesic otehotnela…Tim jsem vas holky chtela jenom trochu povzbudit, taky me to znovu nastartovalo, zazraky se snad deji a verim, ze i nam se to jednou podari…vzdyt pravdepodobnost, ze to mimi nebudeme mit vubec je tak minimalni! Janko-drzim palce na vysledky spermiogramu - souhlasim s Nikou251, ze i kdyz to treba nebude idealni, vitaminky muzou velmi pomoct…Niko251-drzim palce s MS, snad se to stihne…jinak ja mam taky obcas z tech mych teplot pocit, ze mi probiha ovu 2× za cyklus…treba to fakt mozne je…Tak vzhuru do dalsiho tydne…tesim se na dalsi vase pismenka :lol: Luca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
6.11.06 08:50

spg

ahoj holky :D tak sem tam volala a manžílek má vše OK,posleli to i mému doktorovi tak hned zítra naklušu,aby mně teda něco napsal na ovulaci,chtěla jsem aby mě to poslali na email,ale neposílá se to(je fakt že je to osobní,nedošlo mi to)zak zítra poprosím doktora jestli by mně to neofotil,abych mohla porovnat s ostatníma.
Ani nevíte jak mně spadl kámen ze srdce když řekli že je to dobré.
Holky díky za vaše povzbudivá psaníčka,na zázraky věřím a jsem ráda že vás tu mám :P :P :P vzhůru do boje aď jsou tam čárky oboje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
6.11.06 08:52

zjistila jsem že tam mám plno chyb tak sorry :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
6.11.06 09:23

Dobra ranko :lol: tak to moc gratuluji Janko!!! Z tvych pismenek byla citit takova radost :P je to super…mne to tady taky zacina pomahat…Kdy a jak jsi zjistila, ze nemas ovu? Jak dlouho se snazite? Jsem zvedavka co :wink: Preji prijemne pondeli a moooc zdravim! Zatim pa Luca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
6.11.06 09:37

Snažíme se už rok,to že něco není v pořádku sem věděla už dopředu,nepravidelná menzes,měla jsem v tom takový chaos,že sem odešla od mojí doktorky a protekčně se dostala k mému ninějšímu panu doktorovi,okamžitě mně udělal hormonální profil z krve(nicmoc)vnitřní UTZ a problém byl na světě,PCO(polycystické vaječníky)zvolil jako první variantu laparoskopickou skarifikaci(propíchání pevné vrstvy na vaječnících)byla jsem z toho tak dohukaná že jsem to i obrečela,ale věřila jsem mu že to pomůže,říkal že zatím co to dělal(sám si operuje pacientky)otěhotněla každá,hned mě objednal na operaci,teď je to 2 měsíce,na sonu(UTZ)nikde žádný vědší folikul,i podle teplot je to o ničem,doktor mě uklidňoval že po těch práškách se to určitě rozjede,tak čekám :oops: a věřím,ono nám snažilkám ani nic jiného nezbývá :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama