Čekání

102
26.10.06 12:19

Čekání

Pročítám si různé příspěvky a odpovědi a je to hrozné, kolik nás je. Už jsem prodělala jedno neúspěšné IVF a před týdnem jsem absolvovala IUI - čeká mě ještě týden a pak se uvidí, jaký jsme měli úspěch. To čekání po výkonu mně připadne být nejhorší - moc se teda nešetřím, dělám všechno co normálně, jenom jsem omezila jízdu na kole. Snažím se na to nemyslet, ale nejde to. Psychika hrozně funguje. Měli jste taky takové stavy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

370
26.10.06 12:30

taky se tím tady probírám. Jenás tu dost :? . Ale všem se nám to snad nakonec podaří. Doktoři prej uměj zázraky - tak uvidíme (zatím tomu pevně věřím).

Jak pak se už dlouho snažíte?

Já teprve 5.měs, ale je to trochu napytel - teď jsem ani nedostala MS a těhu nejsem :cry:

Marketa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
26.10.06 12:41

Už se snažíme 2 roky a už máme první nezdařené IVF za sebou. Teď jsme byli na první IUI a čekáme… a doufáme…
Vy jste teda zatím na začátku cesty za miminkem? 5 měsíců snažení - to je ještě super málo - hlavně se nestresuj a určitě to vyjde. My už na to myslíme až moc a už se to moc potlačit nedá. Držím pěstičky.T

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1177
26.10.06 12:44

Holky, chtěla bych vás podpořit, já měla za sebou 2× IUI a 1× IVF a vše bez úspěchu. A 3. IUI se podařilo, ačkoliv jsem do něj šla vyloženě na přání manžela a v podstatě nic od toho nečekala. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
26.10.06 12:49

Hasmandko, moc díky za podporu. Určitě neztrácíme naději, ale přece jenom se nechceme moc a moc navnaďovat, že to vyjde - potom je to moc velké zklamání. Po 1. IVF jsme ani trošku nepřipustili, že by to nemuselo vyjít a teď se bojím toho, že to právě nevyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
26.10.06 12:51

MMarky, jak víš, že těhotná nejsi, když jsi nedostala MS? Těhotenský test není 100%-ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
26.10.06 12:51

Díky, to já na to moc nemyslí - v práci je dost fofr - ale když má přijít MS, tak to začne pěkně šrotovat a nemyslet na to se nejspíš nedá. Měla jsem ž dní zpoždění a přesvědčovala jsem se, že dělat TT je zbytečný, protože to nějak dopadne i bez toho - navíc na to „nemyslim“, tak proč by mě měl zajímat TT.

Přesto jsem si ho udělal a samozřejmě, že nic :cry: . S tím jsem přeci počítala, tak proč jsem byla zklamaná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
26.10.06 12:52

Byla jsem na UTZ. Dr tam nic neviděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
26.10.06 12:54

TT si udělej za pár dnů určitě znovu a kdyžtak si pak zajdi radši na krev. Taky na to „nemyslím“ a taky se radši už dopředu smiřuju, že to nevyjde - bojím se zklamání, ale jednou to přece vyjít musí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1177
26.10.06 12:55

Tamusko, mě to neúspěšné IVF tehdy hodně sebralo. Opravdu tak na dně jsem byla v životě asi jen jednou, když mi zemřel otec. Takže jsem se pomalu dávala dohromady. Kolem mě všichni těhotněli a já si pokaždé říkala, že než se jim to narodí, už budu určitě těhu. Jenže děti se vesele rodily a já pořád ani ťuk. Takže jsem si to tak nějak přestala říkat smířila se s tím, že dítě přijde Bůhvíkdy. No a pak jsem šla na to IUI a protože mě už od 16DC pobolívalo v podbřišku jako na MS, tak jsem vůbec s těhotenstvím nepočítala, ani test jsem si nedělala. A když mi to v CARu oznámili, byla jsem doslova v šoku. Celkem jsme se snažili cca 2,5 roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
26.10.06 12:57

Navíc mám s MS problémy už od 14, řešený injekcemi a proverou. Pak několik roků HA (ani nevim kolik, počítám tak 7). Teď jsem přestala s HA a čekala, co bude. A ono nejspíš nic. Dr mi na to řekla, že jsem se vrátila k původnímu vzorci :( . Ale potěšující bylo, že mi hned naordinovala postup, jak co „nejdříve“ otěhotnět. Tak uvidíme :lol:

Myslíte, že pouhý utrogestan může nastartovat UVU?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
26.10.06 13:00

Hasmandko, tak to je úplně super, takové překvapení. Zítra to bude týden po IUI a docela nic nepociťuju, jenom trošku citlivější podbřišek, ale stává se to i tak, když je změna počasí - před 3 roky jsem přišla o jeden vaječník a pořád ho tam cítím. S tím na dně to taky chápu - taky mně bohužel zemřel tatínek ve 25-ti letech - teď je mně 30. Drž se a užívej si těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
26.10.06 13:01

Tak to blahopřeji, Hasmi :D

trochu jsem se upsala, místo UVU mělo samozřejmě být OVU.

Já byla na ultrazvuku týden po očekávané MS, tak je asi mizivá šance, že bych přeci jen byla těhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
26.10.06 13:05

Mmarky, já užívám Utrogestan už 2 roky, protože jsem sama nedostávala MS, takže upravuje cyklus - byla jsem 2 měsíce po sobě na folikulometrii, aby zjistil gynekolog, jestli vůbec ovuluji a vždy to vyšlo přesně na 14-tý den, a taky podporuje otěhotnění a udržení embrya. Určitě se snažte dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
26.10.06 13:11

já ho teprve brát začnu. V pondělí jsem dostala injekci (agl.. nemuzu si to furt zapamatovat) a teď „čekám“ na MS. Pak mám 14.-15.DC přijít na folikulometrii, pak na:,–(í utro.
Předchozí 4 cykly jsem si měřila BT (koupúila jsem si i rtuťový teploměr, který je prý přesnější) a žádná křivka - takže asi ani žádná OVU :( .
Tak jsem moc zvědavá, co tam za těch X dní uvidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama