Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@veverka76 jsi v dobrých rukou. já ani nedoufala v to, že to bude ok…modlila jsem se za nějaký malý zlepšení a ona mi psala, že je to v normě. No čučela jsem jak blázen.
@Izzz diky moc! tak se ozvi jestli se u vas zadarilo..koukam, ze zadelavate na 3 knedlik
budu drzet palecky…
Fakt veliká gratulace. Ty jo fakt zázrak a nebo už i psychiky úplně vypla a neřešila. Supér. Chtěla bych aby i nám se zadařilo