Tříleté dítě - vysoká horečka, jinak naprosto bez potíží

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3000
3.2.17 09:14
@Salorka píše:
Krásné dopoledne všem :-)

Dítko 3r má přes den běžnou teplotu 36,3 - 36,7, ale v noci mu vždy klesne i třeba k rovným 36…Je to běžné?

V místnosti, kde spí je celý den otevřené okno, které zavíráme těsně před spinkáním.

prosím tě a kolik máte v místnosti stupňů? Uvážím-li, že mnohdy denní teplota nešla nad -5, snad vám mrzlo i v pokoji. Navíc, je to dle mě, největší nesmysl, větrat v zimě se má nárazově, při dlouhodobém otevření okna se ochlazují stěny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek