Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Salorka píše:
Krásné dopoledne všem![]()
Dítko 3r má přes den běžnou teplotu 36,3 - 36,7, ale v noci mu vždy klesne i třeba k rovným 36…Je to běžné?
V místnosti, kde spí je celý den otevřené okno, které zavíráme těsně před spinkáním.
prosím tě a kolik máte v místnosti stupňů? Uvážím-li, že mnohdy denní teplota nešla nad -5, snad vám mrzlo i v pokoji. Navíc, je to dle mě, největší nesmysl, větrat v zimě se má nárazově, při dlouhodobém otevření okna se ochlazují stěny.