Vystouplá zebra při ležení na boku u kojence

Anonymní
27.5.21 21:38

Vystouplá zebra při ležení na boku u kojence

Milé maminky, opět si k vám jdu pro radu. Kojím v leže. Dnes jsem si poprvé všimla, že když je maličký na levém boku, přijdou mi jeho pravá zebra vystouplá, takový jakoby hrbol. Když ho dám na druhý bok, toto nepozoruji. Všímám si toho pouze u kojení. Celý den jsem ho jako blázen prohlížela a nepřijde mi že by byl nějak prohly, nebo by mu tělíčko vybocovalo k jedné straně. Nemáte někdo zkušenost? Nebo jen blbě leží na boku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
459
27.5.21 22:16

No moje dcery to mají přesně takhle. Levé žebro vystouplé. U první jsem to furt koumala až jsem si teda jednou u zrcadla všimla, že to mám úplně stejně. :mrgreen: Mladší se narodila úplně s tím stejným defektem, takže neřeším. Určitě to bude v pohodě. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.21 10:19

Já to pozoruji jen když leží na boku, o to víc jsem z toho vedle. Takže nemusím plasit a hned letět k dr jo? :mrgreen: @Myšák24

• Citovat
  • Nahlásit
459
28.5.21 10:33

Ne myslím, že opravdu nemusíš :mrgreen: Když ležíš, tak máš přece taky zebra vic vidět. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.21 11:32

@Myšák24 No to sice jo, zase nejsem blb, ale tohle je víc než to druhé. Samozřejmě vím, že člověk nemá každou stranu stejnou, ale u dětí by to tak mělo být do roka 😅 asi hledám problém tam, kde není.

• Citovat
  • Nahlásit
459
28.5.21 21:08

Fakt bych to neresila.🙂 Jako sleduj to, kdyžtak se zeptej u doktorky, ale určitě to nic nebude. Ono jak poroste, tak se to dorovná🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat