Výtok před menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darkie
Kecalka 194 příspěvků 07.05.18 19:45
Výtok pred ms

Ahoj holky chtela jsem se zeptat, muze silnější výtok obcas i hustejsi bily, jinak čirý pred ms značit tehotenstvi? Nevsimla jste si některá ze by ste tak treba měla? Dekuju vsem za odpoved :hug:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5274 příspěvků 07.05.18 19:48

@Darkie může a nemusí. Odpověď některé z nás ti stejně nepomůže. Každé tělo je jiné. Vydrž do termínu ms a potom zkus test.

Darkie
Kecalka 194 příspěvků 07.05.18 19:51

@lachtanice86 to je jasny no, jen jsem zvedava :lol: jestli některá neco takoveho pred tehotenstvim nevypozorovala, ja na výtoky nijak extrémně netrpim tak prave si jen rikam, ze by :lol:

Anonymní  07.05.18 19:55

@Darkie
U někoho je výtok bílý před ms typický. Pamatuju si, že jsem šla ke gynekolozce s podezřením na kvasinky kvůli bílému výtoku a byla jsem tehu. Ale to už byl nějaký 3. -4. Týden.

lachtanice86
Kelišová 5274 příspěvků 07.05.18 20:03

@Darkie já to měla půl napůl. Někdy byl vytok a bylo to těhotenství, jindy byl vytok a nic a jindy zase vytok nebyl a těhotenství ano.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Rána pro feťačku Katku: Vyhodili ji z metadonového programu, teď opět fetuje a žebrá

Život nejslavnější české narkomanky Kateřiny Bradáčové (41), kterou znáte z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama