Jsem těhotná, nebo to může být mimoděložní?

24
6.5.18 21:01

Jsem těhotná nebo to může být mimoděložní?

Ahojte maminky mám otazecku co si o tom myslite? Snažíme se o miminko sex byl 3.4 naposledy potom 16-21.4 ms celkem silný a potom hned 25.4,27.4,1.5 byl taky sex většinu mám cyklus 34 dní vycházela mě ovulace na 6.5 čili včera ale trošku jsmem spinila i dnes a bylo mi nevolno a taky dnes je mi mizerně nemám chuť k jídlu je mi na zvracení bolí mě na právé straně podbřišek takové píchání a sem tam i v LEvo přijde mi jako bych měla prkenné břicho ale na post je měkké, udělala jsem si těhotenské testy jak včera i dnes a bylo dvě čárky… Nemůže to být ale mimoděložní díky těm bolestem v podbřišku a celkových příznaků??… Neboť nevím kde bych otěhotněla před ms asi těžko a po ms by asi tak rychle nebyl pozitivní test nebo jo??? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19984
6.5.18 21:04

@Elen12345 a jak víš že ti ovulace vychází na 6.5?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
6.5.18 21:08
@lachtanice86 píše:
@Elen12345 a jak víš že ti ovulace vychází na 6.5? [/citace
Dle ovulačního testu :? Ale sto pro to nevím nedělala jsem si křivku dle BT
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
6.5.18 21:11

@Elen12345 ale 6.5 je dnes.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
6.5.18 21:13
@lachtanice86 píše:
@Elen12345 ale 6.5 je dnes.

5.5 prostě včera jsem po noční tak mám v tom guláš :D omlouvám se

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
6.5.18 21:19

@Elen12345 no jako jestli včera byla ovulace a včera pozitivní tt tak si nejsem jistá zda to těhotenství bude. Někde jsem četla že ty dva hormony jsou podobné a tak mohou reagovat na testech. Ale osobně to vyzkoušené nemám. Nezbude ti než udělat další test třeba za dva dny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
802
6.5.18 21:21

@Elen12345 no tipla bych, že se zadařilo už před MS, a byla MS úplně normální jako vždycky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
6.5.18 21:23

@Makito ano stejná jako vždy

Příspěvek upraven 06.05.18 v 21:25

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
6.5.18 21:24
@Elen12345 píše:
@Makito ano stejná jako vždy
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
6.5.18 21:27

@lachtanice86 samozřejmě vyzkouším test za dva dny… Ale zaráží mě ty bolesti v podbřišku u prvního těhu jsem to neměla tak se mi honí hlavou kde co… :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
6.5.18 21:30

@Elen12345 bolesti jako před ms jsou v těhotenství normální.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
802
6.5.18 21:31

Podle tvých příznaků nelze soudit. Takhle se projevuje i normální těhotenství. Nemohla jsi něco špatného sníst? Nemáš zácpu? Pokud nemáš vyloženě bolestivé křeče, mimoděložní by to nemělo být. Asi bych počkala jak říká @lachtanice86? Uvidíš zítra nebo pozítří.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
6.5.18 21:36
@Makito píše:
Podle tvých příznaků nelze soudit. Takhle se projevuje i normální těhotenství. Nemohla jsi něco špatného sníst? Nemáš zácpu? Pokud nemáš vyloženě bolestivé křeče, mimoděložní by to nemělo být. Asi bych počkala jak říká @lachtanice86? Uvidíš zítra nebo pozítří.

Nic jsem nesnedla zácpu nemám :( vyloženě křeče zatím nemám, ale bolest se pomalinku stupňůje tak vám děkuji za nazory

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2495
6.5.18 21:41

@Elen12345 mas fptku testu a kdy si je delala teda?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5161
6.5.18 21:48

Jak jako, ze nevis kde bys otehotnela, a proto to ma byt mimodelozni? Mimodelozni tehotenstvi zacina uplne stejne jako normalni tehotenstvi, musi se vajicko oplodnit v plodne dny/ovulaci prece. Akorat to oplodnene vajicko nedoputuje kam ma.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová