Menstruace před KET

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 00:05
Menstruace před KET

Zdravím holky, mám dotaz, nebo se možná chci jen vypovídat. Vím, že je tu mnoho diskusí na toto téma, ale nenašla jsem svůj případ. 31. března jsem byla na odběru vajíček, kvůli hyperstimulačnímu syndromu jsme mrazili, doktorka rozhodla jeden cyklus vynechat, ať se tělo trošku vyčistí od hormonů. Po odběru mi byl nasazen utrogestan a 13. dubna přišla ms, snad poprvé v životě to bylo 28. den cyklu… Mám totiž syndrom pco, bez léků jsem měla menstruaci zhruba dvakrát do roka. V neděli 29. dubna jsem začala brát znovu utrogestan, doktorka ho nařídila brát 17. až 26. den cyklu. Problém je, že jsem dnes začla špinit a mám bolesti jako při menstruaci. Nikdy se mi nic podobného nestalo, měsíčky přišly vždy tak tři až pět dní po dobrání utrogestanu. Někdy nepřišly vůbec… Teď nevím, co dělat.. Objednat jsem se měla první den menstruace, nebo nejlépe ještě před ní, jenže já se můžu objednat nejdříve v pondělí. Myslíte, že je to problém? Snažíme se několik let a já nechci přijít o tento cyklus. :,( Ještě mě napadlo, jako vlastně vždy, zda nemůžu být těhotná. Myslíte, že je to možné? Upřímně, ovulaci nesleduji, po nespočetných sklamáních jsem si to zakázala.. Sex byl často, hlavně uprostřed cyklu, kdy by ovulace možná mohla proběhnout… Jenže mám strach si udělat test.. :( Vždycky strašně trpím, když vidím jen tu jednu čárku.. Nebo mám jen opravdu rozházené hormony? :( Vím, že nemáte věšteckou kouli, chci spíš asi slyšet, že i když přijde menstruace, můžu jít k doktorce až v pondělí a ničemu to nebude vadit. Holky, jak probíhala u vás příprava na ket? Omlouvám se za anonym, je to velmi citlivé téma pro mne.. B.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 07:09

Kdykoli jsem kvuli IVF nebo KETU potrebovala presne urcit menstruaci, tak jsem nekolik dni spinila, abych uz vubec nevedela, kolikaty den cyklu to je… Jsou na to zvykli, mela jsem jen vic ultz, aby se neprosvihla ovulace.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 08:49
@Anonymní píše:
Kdykoli jsem kvuli IVF nebo KETU potrebovala presne urcit menstruaci, tak jsem nekolik dni spinila, abych uz vubec nevedela, kolikaty den cyklu to je… Jsou na to zvykli, mela jsem jen vic ultz, aby se neprosvihla ovulace.

A jak probíhala příprava na KET? Dnes přišla opravdu ms, žádné špinění. :( Utrigestan už asi nemám dobírat, že? :( Zakladatelka B.

Hearty
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 06.05.18 10:29

Ahoj, tím se vůbec netrap. My měli minulý cyklus neúspěšné IVF, testy z krve na HCG mi dělali, už jsem v podstatě měla MS a po potvrzení negativity nás teprve objednali na další konzultaci. Ta vzhledem k šílenému množství lidí vyšla až na 16 DC, takže jsem stresovala, že to je pozdě a určitě zas budeme měsíc čekat. No a dle utz jsem měla těsně před OVU, hned jsem dostala jen injekci OVITRELLE, za dva dny kontrolní utz, nasazený utrogestan a zítra jdu na KET. Takže důležité je, že tam budeš před OVU, podle ní pak naplánují KET. :) Jsem se trošku rozepsala, snad to je srozumitelně :lol: :lol:

Hearty
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 06.05.18 10:32

Jo a utrogestan už bych asi vysadila. Může pry pak bránit ovu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 10:41

@Hearty Bože moc děkuji za reakci! :hug: Už jsem klidnější. :) A brala si nějaké léky ještě? Moc držím palce, ať to zítra dobře dopadne! :hug: Zakladatelka B.

Hearty
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 06.05.18 11:07

Děkuji moc :hug: nic jiného neberu, jen ten utrogestan teď vlastně 4.den, nasadili mi ho, až když bylo potvrzeno, že proběhla ovu. A jednu tu injekci OVITRELLE jsem měla v pondělí, na vyvolání ovu. Jinak nic. Neboj, buď klidná, vše stihneš a bude to v pohodě ;) i když vím, že se to dobře říká, já taky vyšilovala :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 14:47

@Hearty Nemáš zač. :hug: Děkuji za podporu! :srdce: A za info :)

Hearty
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 06.05.18 17:18

Nemáš vůbec zač. Dej pak vědět, jak jsi dopadla u Dr. a jak ti to vychází. ;)

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 17:36

@Hearty Dám, a ty taky, zítra na tebe budu myslet. :hug:

Hearty
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 06.05.18 18:06

Děkuji :srdce: pak přijde pekelných 14 dní :lol:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 18:23

@Hearty To jo.. Musíš se zabavit :) Budeš doma nebo budeš normálně pracovat? Vidím, že jsem zapoměla na anonym, tak už na to prdím.. :lol:

Hearty
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 06.05.18 18:41

:lol: stejně jen podle přezdívky ví každý prd :lol: ;) budu doma. jsem doma už měsíc, od první stimulky. A byla jsem ráda, nesnášela jsem to zrovna nejlíp a po OPU jsem myslela, že umřu :zed: pak tím, že jsem po ET dost spinila a nebylo vše zase jak na drátku, tak jsem si PN nechala i na KET. Něco málo pracuju z domu, mám PC i připojení do práce, tak se rozptylim, ale fyzicky jsem doma. Zabavit se problém není, ale i tak si ten mozek najde chvilku, aby to mohlo hlodat :lol: občas si říkám, že bych od sebe kdysi ani nečekala, že mi z toho bude tak hrabat :lol: :mrgreen: :lol: jsem si myslela, jaký jsem „silák“ HAHA

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 20:46

Taky jsem při odběru marodila, při KET budu určitě taky, jsem dělník ve fabrice a hodně se natahám.. Máš pravdu, hlodat to bude pořád. Je to celé naprd, když nemůžeme otěhotnět přirozeně, to nad tím přemýšlím každou chvíli.. :( A to se snažíte o první mimi?

Hearty
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 06.05.18 23:18

Jo jo, o první. A vy? Máš pravdu a člověk má kolem sebe jak na potvoru samé páry, co jim to jde jak po másle. Začali jsme se snažit skoro první a už jsme poslední, co ty děti nemají. Moc to všem přeju, o tom žádná, tohle zažívat si nikdo nezaslouží, jen si občas říkám, proč zas my? Vždycky, když jsem si o něčem myslela, že se to děje, ale mě se to vlastně netýká, tak nás to nakonec potkalo. Pak si říkám, že jsem asi v minulém životě musela někoho hezky nas.at :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >