Mimčo sama?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jezatka
Povídálka 20 příspěvků 06.05.18 22:53
Mimco sama?

Ahoj holky.
Potrebuju se vypovidat..
Jsem z rozvedene rodiny a vzdy jsem chtela privest ditko do fungujiciho vztahu. Cas bezel, ale porad ne potkat toho praveho. Predstava 2deti do mych 30ti vzala za sve a spolehlivy chlap nikde. V 37 jsem mela posl. vztah, od ktereho jsem si hodne slibovala. Skoncilo to velkym zklamanim. Ze strany partnera postupem casu obvinovani, urazky, pro me nepochopitelne zmatene chovani, na zaver jsem jeste zjistila, ze silene lhal a zapiral i zenske potom, co me premlouval, at se vratime k sobe. Doted mam na nej obrovsky vztek.
No nicmene, je mi 41. A chtela bych byt mama. Mam kamarada, ktery by mi pomohl vyresit situaci. Ale vim, ze na vztah to neni. Sli by jste do toho?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 22:58

To nevím. Musíš sama zvážit, zda na to máš, zda vás dokážeš dobře zabezpečit a zda ti nebude vadit, že mimi nebude mít tátu..

P4ja
Závislačka 4885 příspěvků 06.05.18 22:59

To záleží na tom, jak bych na tom byla finančně a případně jestli bych měla někoho, kdo by mně s miminkem pomohl, mamku, babičku, kamarádku.
No a pak bych si to ujasnila s kamarádem, aby si potom nedělal nároky atd.

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 06.05.18 23:00

Já ano.

Russet
Echt Kelišová 9247 příspěvků 06.05.18 23:00
@jezatka píše:
Ahoj holky.
Potrebuju se vypovidat..
Jsem z rozvedene rodiny a vzdy jsem chtela privest ditko do fungujiciho vztahu. Cas bezel, ale porad ne potkat toho praveho. Predstava 2deti do mych 30ti vzala za sve a spolehlivy chlap nikde. V 37 jsem mela posl. vztah, od ktereho jsem si hodne slibovala. Skoncilo to velkym zklamanim. Ze strany partnera postupem casu obvinovani, urazky, pro me nepochopitelne zmatene chovani, na zaver jsem jeste zjistila, ze silene lhal a zapiral i zenske potom, co me premlouval, at se vratime k sobe. Doted mam na nej obrovsky vztek.
No nicmene, je mi 41. A chtela bych byt mama. Mam kamarada, ktery by mi pomohl vyresit situaci. Ale vim, ze na vztah to neni. Sli by jste do toho?

Ne.

Janli
Závislačka 4975 příspěvků 06.05.18 23:07

Život není vždycky takový, jaký si ho naplánujeme. A právě proto je potřeba z něj vytřískat všechno, co jde. Toužíš po dítěti? Tak do toho jdi. Žen, co vychovávají dítě samy, je spousta. V dnešní době to není žádné stigma. Moje babička se pro stejnou věc rozhodla taky, po válce, v době, kdy svobodná matka byla průšvih. Vychovala mi tátu a vychovala ho dobře! Držím palce!

alun-ka
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 06.05.18 23:08

Šla…ale.! Zvážila bych nejen věci ohledně zajištění finančně jak to zvládneš, ale hlavně bych vyřešila vztah s,,otcem".Aby jste to viděli oba stejně, jestli bude dítěti tatínkem a nebo s ním dál nepočítáš a on s žádnými závazky taky ne.Ale šla bych do toho, dobrýho chlapa nikdy nevíš kdy potkáš i s dítětem.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 06.05.18 23:08
@jezatka píše:
Ahoj holky.
Potrebuju se vypovidat..
No nicmene, je mi 41. A chtela bych byt mama. Mam kamarada, ktery by mi pomohl vyresit situaci. Ale vim, ze na vztah to neni. Sli by jste do toho?

Ne, dite potrebuje muzsky vzor do zivota..jako jen kvuli tomu ze nemam ok vztah tak si poridim dite bez taty mi pripada sobecke..vzdycky si vzpomenu na dr. Kralovou z klasiky Nemocnice, jak strasne chtela dite bez taty a pak jak prozrela.

jezatka
Povídálka 20 příspěvků 06.05.18 23:10
@nedline píše:
To nevím. Musíš sama zvážit, zda na to máš, zda vás dokážeš dobře zabezpečit a zda ti nebude vadit, že mimi nebude mít tátu..

Tak to vis, ze to nevidim jako ideal, ale cekanim na ty idealy uz jsem ztratila moc casu. A tatu by melo, ale byl by jen obcas s nami. Spis ja bych nemela partnera..

Russet
Echt Kelišová 9247 příspěvků 06.05.18 23:12
@lilith1 píše:
Ne, dite potrebuje muzsky vzor do zivota..jako jen kvuli tomu ze nemam ok vztah tak si poridim dite bez taty mi pripada sobecke..vzdycky si vzpomenu na dr. Kralovou z klasiky Nemocnice, jak strasne chtela dite bez taty a pak jak prozrela.

Vidím to stejně. Starý dobrý model matka, otec, dítě. Dědové a strejdové dobrý, ale otec je otec. Příroda to vymyslela dobře. :nevim:

Mallorka
Závislačka 2948 příspěvků 06.05.18 23:13

Já ano. Není větší lásky než k diteti :srdce:

Anna766
Hvězda diskuse 66583 příspěvků 06.05.18 23:13
@jezatka píše:
Ahoj holky.
Potrebuju se vypovidat..
Šla.

Evullka
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 7 inzerátů 06.05.18 23:14

@lilith1 Jako to si nemyslím, pokud by zakladatelka mela jako mužský vzor ve svém okolí např. svého otce, bratra atd.je to dostačující. Nemusí to byt nutně otec.

jezatka
Povídálka 20 příspěvků 06.05.18 23:16
@lilith1 píše:

Trochu sobecky to mozna je, ale na druhou stranu, ja nevim co se zivotem dal, bez decka. Nedava mi to smysl.
Kazdy, kdo si jde za svym cilem je svym zpusobem sobec..

Evullka
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 7 inzerátů 06.05.18 23:16

@jezatka Pokud máte vyřešené finance, jste srovnaná, ze byste zili bez partnera, tak proc ne. Šla bych do toho.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama