Vytržený zub?

808
22.3.06 10:49

Vytržený zub ???

Prosím, co si dáváte na bolest po vytrženém zubu?

Mě dnes ráno konečně vytrhli 8nahoře a jelikož se dost bojím, že mě to bude bolet, chtěla bych se zeptat, co používáte na bolesti zubů? Byla jsem zvyklá brát Dinyl, ale ten už není. Nejsem zvyklá, naposledy jsem byla u zubaře před 15lety, od té doby nemám ani plombu, nic…

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2793
22.3.06 10:53

Věrko,
mně spolehlivě zabírá Ibalgin,na zuby je potřeba určitě 400 mg,tj větší dražé.
Už se děsím,až to bude čekat mě,zatím mám dvě osmičky,snad už ty další nevylezou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1765
22.3.06 10:57

Ahojky,me vzdy doktor rika,ze nejrychleji ucinkujou rozpustne tablety na bolest,treba panadol(uz nevim,dlouho me nic nebolelo,ani zub :D to musim zaklepat,tuk,tuk)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
22.3.06 11:13

Já na zuby beru Ibalgin 400mg, je to sice trochu náročné na žaludek, ale účinné a působí i protizánětlivě.
Rozpadl se mi v těhu zub, jdu tahat kořen, bojim bojim :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
28.3.06 17:33

Já beru taky ibalgin. Hlavně na zuby. Ale trhání mi neva.Už mám 1jednu 8 vytrženou, druhá na to čeká a minule jsem zjistila že mi leze třetí.To jsem ale chytrááá :lol:
Jinak se zubaře bojím jak čert kříže. Bez injekce se vrtat nenechám ani náhodou.Ještě že mám super zubařku - ta se mě už ani neptá jestli chci. :) .Mám tu smůlu, že se mi zuby kazí závratnou rychlostí … a většina od krčku :cry: , ve 30 budu mít snad náhradní …
Andělka

• Nahlásit
  • Citovat
8976
23.2.14 00:33

Nechci zakladat novou diskuzi, tak se ptam tady, v pondeli rano mi zubarka vytahla zarostly koren petky vlevo nahore, a doted to boli, sice ne porad ale bolest tam je, mam plasit a zajit k zubarce nebo jeste pockat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
23.2.14 05:18

Ja bych tam zasla, me tenkrat taky se drzela bolest. a zvazovala jit nejit. nakonec mi to misto musela vyplnit neci a bylo po bolesti. Jinak chapu ze se ti nikam nechce :D osobne zubare nemusim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3705
23.2.14 08:30

Jdi tam, abys něco nezanedbala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8976
23.2.14 08:52

Tak já mám nastesti zubarku v pohode, takze mi zubar nevadi, spis jde o to ze ho mam mimo svoje mesto ale zitra tam zajedu, dekuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
22.2.17 16:10

Ja jsem dnes po ctvrtem trhani osmicky (konecne posledni!) a na bolest ve vsech pripadech pomohl Ibalgin. Vzdycky, kdyz to zacinalo pobolivat jsem taky zacala prerusovane chladit. Az se ti to trochu zatahne - tak treti den po zakroku, muzes jemne vyplachovat repikem nebo salveji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.18 22:45

Bolest jiného zubu po vytržení

Holky chci se zeptat 5.2 mi trhali 6.Dole bolest ukrutně :roll: ve čtvrtek jsem jela na pohotovost s velkými bolestmi tak nakonec jsem měla zánět který vyčistila údajně a rána by se měla hojit.. Ale při čištění zubů mě bolí zub za tou dirou :mrgreen: a chci se poradit myslíte že zánět, kaz se mohl dostat dál do jiného zubu? Pani doktorce jsem dávála rentgen a rekla že všechno v pořádku jen ta 6 nám dělá paseku a teď je 6. Venku a bolesti jsou pořád a já nevím zda je to z citlivosti nebo mam kaz v tom dalším zube

• Nahlásit
  • Citovat
1
11.2.18 22:53
@vvik píše:
Prosím, co si dáváte na bolest po vytrženém zubu?

Mě dnes ráno konečně vytrhli 8nahoře a jelikož se dost bojím, že mě to bude bolet, chtěla bych se zeptat, co používáte na bolesti zubů? Byla jsem zvyklá brát Dinyl, ale ten už není. Nejsem zvyklá, naposledy jsem byla u zubaře před 15lety, od té doby nemám ani plombu, nic…

Děkuji

Aulin a valetol nejlepší prasky na bolst zubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama