Vyvýšená myčka nebo trouba v kuchyni?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
574
13.9.22 01:57

Dělám linky celkem často (do svých nájemních nemovitostí) a celkem dost sleduju i ty trendy, koukám třeba na videa z různých superluxusních nemovitostí.

Vyvýšená trouba se teď dává prakticky do všech lepších kuchyní. Když je trouba dole, tak se podle toho už automaticky pozná starší či levnější kuchyň.

Naopak vyvýšená myčka se nedává.

Z praktického hlediska nevím, máme doma také ještě obojí dole (je to starší kuchyň) a nějak nám to nevadí. Nedovedu si představit mít myčku vyvýšenou, jestli by to opravdu bylo komfortnější. U trouby vidím jasnou výhodu, pokud je nahoře, ale nesmí být až moc vysoko.

Ještě občas vídám vyvýšenou ledničku a to je také fajn.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný