Vztahy na pracovišti - jak byste se zachovali
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím o názor, jsme v práci totálně slepičinec, což samo o sobě je hoodně náročné, obzvlášT pro mě jelikož nemám děti (ne, že bych je nechtěla, není s kým…)no, jedna kolegyně je mega problémová a měla pořád konflikty s kolegyní č. 2 - seděly spolu v kanclu. Je pravda, že ta problémová má konflikty s kdekým teda.
No a já blbec jsem šéfové odkývala její prosbu, zda bych uvolnila svůj kancl (kde jsem byla sama) pro tu problémovou, aby byl klid.
Tak ze začátku mě to bylo úplně šumák, s tou kolegyní č. 2 jsme vycházela v pohodě, jenže poslední dobou to začíná - možná ponorka
Ona totiž (říkejme jí třeba Marcela)má teda taky svoje…:
1. neustále v kanclu svítí ačkoliv je světlo a je vidět v pohodě, mě to vadí, ale ona mi tvrdí, že má u stolu málo světla…
2. no a mnohem hůř snáším to, že má takový zlozvyk mluvit sama pro sebe tzn. že něco dělá a hlasitě si přitom říká co dělá jako třeba: hm hm, aha tady to máme,
no co jsem to udělala, to jsem blbec, hmm, takže si vezmu tenhle papír radši
atd.Už mě to hodně začalo štvát, jelikož někdy potřebuji na svojí práci klid, beru si sluchátka a pouštím si hudbu už. Ale poslední dobou už jí mám fakt chU´t říct ať drží hubu! Jenže jsem jí to už jednou řekla, naprosto slušně, jestli by mohla omezit to povídání si a ona mi to odkývala a je to furt…
Dozvěděla jsem se čirou okolností, že to dělala i na minulém pracovišti (přešla k nám, ne, že by ji vyhodili)
Já fakt nevím, jestli jsem magor já nebo ona
kup jí lampičku ke stolu at si svítí a sobě dej sluchátka, každej je nějakej.. ty zase nejsi asi úplně klidný typ když tě po krátké době vytáčí běžné věci - ani ne zlozvyky.. nás je v jedné místnosti 5 a někdy je to fakt mazec - každá jsme jinak šáhlá.. ale musíme se prostě tolerovat no
- načítám...
- Citovat
- Zmínit