přítel se po smrti matky změnil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 18:34
Vztahy prosím o radu

Dobrý den, zdravím a děkuji za anonym…
Chtěla bych slyšet váš názor na mojí situaci… Jsme s přítelem skoro tři roky, přestěhoval se ke mě skoro 300km z rodného města. Byli jsme zamilovaný jak to na začátku bývá, ale ted na začátku roku mu zemřela maminka a tchán zůstal sám na baráčku. No přítel je úplně jiný, už dřív hodně žárlil, teď je jeden den podrážděný kvůli něčemu druhý den zase kvůli něčemu. V poslední půl rok dělám vše špatně vůbec se v něm nevyznám. Tchán je rozumný ví, že tady máme práci nechce abychom se stěhovali tolik kilometrů ja mám desetiletého syna chodí tu do školy atd.. přítel mi třeba dneska jelikož má odpolední a měl připraveny oběd řekl, že když jsem tam dala trochu zeleniny(Čína),že si bude vařit sám :,( každý den má jídlo, svačinu a i večeři připravenou. A stejně zase špatně. Je toho mnohem více… Už jsme o tom hodnekrat mluvili vždy se nějak domluvíme a stejně za den dva už semnou z nějakého důvodu nemluví. Jsem už bezradná. Jeden den mě teda asi i miluje, ale další den skoro dělá že mě nezná já už jsem z něj ubrecena pipina, která ho furt prosí ať mi vysvětlí co se děje. Jednou je to, že má moc starostí s taťkou a podruhé mi řekne, že si takovýhle život nezasloužím. Že jsem skvělá ženská a že mám na lepšího. Tak mi prosím poraďte co mám teď dělat? Když se odstehujeme i my, tak daleko bude to lepší? :zed: já vůbec nevím, ale nechci na něj koukat, jak je tady už nespokojený… :,( Moc ho miluju, ale už to všechno začínám vzdávat :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 19.10.18 18:38

Moc mu podstrojuješ podle mě a taky když hned brečíš, trochu hrdosti ženská, přece nechceš, aby v tobě viděl přecitlivělou chudinku

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 19.10.18 18:40

Podle mě čeká na to,ze se s nim rozejdes. Nechce udělat ten první krok.

malá_holka
Kelišová 5790 příspěvků 19.10.18 18:43

podle mě je sám v pr.deli a neví co se sebou vlivem těch událostí a vybíjí si to na tobě. Seš nejvíc po ruce no :roll: nechala bych ho bejt, šla mu z cesty. neptala se, ať si vaří sám. dej mu prostor, nebreč před ním a nevnucuj se. řekla bych mu, že až ho to přejde, že jsem tady a ať si uvědomí že se chová jak prase :nevim: ikdyž to má těžký, ale to ty taky.

sediza
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 19.10.18 18:53

Chce se rozejit, ale nema na to koule. Takze se budete oba jeste dlouho trápit, nez se to rozsekne..

Ristrina
Kecalka 199 příspěvků 19.10.18 18:57

Ahoj zakladatelko, můžu pár otázek :kytka: Chová se k tobě někdy hezky? Dává ti najevo, že mu na tobě záleží? Jaké máš pocity, když jste spolu?

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10978 příspěvků 19.10.18 18:59

Já z toho vidím, že psychicky na tom není sám moc dobře. Proto se zdá, že jeho špatné dny schytáš ty, jelikož si první člověk po jeho ruce. Byť tadle fráze je u mě znamení, že to není zlý člověk a myslí to s tebou i dobře … Jednou je to, že má moc starostí s taťkou a podruhé mi řekne, že si takovýhle život nezasloužím.
Zřejmě potřebuje víc prostoru na srovnání a v sobě to nese špatně. Ale ono má každý své limity, jako ty. Jak dlouho tedle jeho stav trvá ? :think:
Pokud je to jen nějaká psychicky přechodná doba, tak bych to nevzdával :kytka:. Ale určitě si nenech všecko líbit a měl by si uvědomit, že tam si taky.

sucuba
Kecalka 217 příspěvků 19.10.18 19:00

Já myslím že nemá koule na to, aby se s tebou rozešel, dělá zle a čeká až to utneš ty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 19:09

Děkuju moc za vaše názory… Trošku z něj taky cítím,že by to chtěl ukončit,ale je semnou možná i z lítosti. Nebo pro ten servis a cítí se právě špatně,že mě jen zneužívá jako kuchařku atd… Nebo vlastně nevím. Jelikož mi přijde,že už je to pořád dokola. Moc mě to mrzí,ale asi nemá cenu se doprošovat. :,( Jenže mě se to takle jednoduše napíše,ale když pak vidím jak je odměřený,tak mě to opravdu ničí....... :,( Myslím že se trapime už dost dlouho dřív to bylo kvůli žárlivosti a teď je to ještě smíchaný se vším ostatním… Achjo už jsem v 35 chtěla mít krásnou rodinu a pohodu… :,( :,( :,( :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 19:16

@Ristrina … Jak kdy jeden den je s ním sranda je v pohodě druhý den se nebaví - chvilku ho prosím ať mi řekne co se děje i bulim protože to fakt nechápu a z nej vyleze,že měl pocit, že ze mě cítil jiný pánský parfém ,tak to mi hlava nebere- jsem mu věrná . Další den je v normě třeba i jednou za čas poklidi. A dalsi den se zase nebaví,že třeba musel včera uklízet a že je jako co. No opravdu jsem z něj už magor. prostě nechápu.pak další den se div neomlouvá,že to přehnal … 8o :oops:

Ristrina
Kecalka 199 příspěvků 19.10.18 19:24

Takže žárlivej pošuk :( Myslím, že už jste v tom oba dost zacyklení. Pomohla by snad léčba šokem, ale to bys mysela být ta tvrdší ty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 19:33

@Ristrina … A to já nejsem. Ale právě uvažuji o tom se přestěhovat začít znovu a blíž k taťkovi . Horší je ,že zase já tady mam mamku se kterou mám hezky vztah :,( :,( :,( nevím on lituje toho, že se odstěhoval a mamka mu umrela :,( :,( :,( to je hrozný ten život :zed: takže dilema :nevim:

Černá vdova
Extra třída :D 10017 příspěvků 19.10.18 19:36
@Anonymní píše:
Děkuju moc za vaše názory… Trošku z něj taky cítím,že by to chtěl ukončit,ale je semnou možná i z lítosti. Nebo pro ten servis a cítí se právě špatně,že mě jen zneužívá jako kuchařku atd… Nebo vlastně nevím. Jelikož mi přijde,že už je to pořád dokola. Moc mě to mrzí,ale asi nemá cenu se doprošovat. :,( Jenže mě se to takle jednoduše napíše,ale když pak vidím jak je odměřený,tak mě to opravdu ničí....... :,( Myslím že se trapime už dost dlouho dřív to bylo kvůli žárlivosti a teď je to ještě smíchaný se vším ostatním… Achjo už jsem v 35 chtěla mít krásnou rodinu a pohodu… :,( :,( :,( :,(

Lepší to s ním nebude. Podle mě se začal projevovat takový, jaký skutečně je. Asi je fakt nespokojený a čeká, že to rozštípneš Ty.

Navíc mysli na dítě. Jestli má to dítě otce někde poblíž, tak přece dítě neodstěhuješ tak daleko od něj. A navíc mu přece nepřevrátíš život kvůli chlapovi, který Tě nemá dost rád a příliš si Tě neváží.
Já to vidím tak, že jak se přestěhujete k němu, chlap se úplně odkope a Ty budeš vzpomínat na to, jaká to byl pohoda, když se nafoukl jen kvůli čínské zelenině.

Já vím, že je to těžký. Ale uvědom si, že máš dítě, na které bys měla myslet v první řadě. Už teď s tím chlapem nejsi šťastná, co budeš dělat někde, kde vůbec nikoho neznáš.

Ristrina
Kecalka 199 příspěvků 19.10.18 19:42

To je pak blbý… A cítíš k němu ještě něco? Jsi na něm nějak závislá?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 19:49

@Černá vdova … Děkuju za reakci. Ano pravda s tou dálkou. Jen tedy syn otce nevida on nemá zájem ,ale za to s babičkou a dědou tráví většinu času nebo prostě denně a stěhovat se nechce. Takže to by mě taky hrozně mrzelo.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >