Vzteklý v 10 měsících

Anonymní
23.9.20 15:52

Vzteklý v 10ti mesicich

Ahoj. Muj syn je uz nyni hrozne vzteklej, kdyz mu neco vezmu, ale vic nez plac je to kriceni, vztekani, kopani a machani kolem sebe. Dnes si hrál s prsem jako s dudlikem a nepil a kdyz jsem mu ho vzala, tak zacal fakt nastvane kopat, mlatit a skrabat mě - ne omylem, ale zamerne. Nedal se v klidu uklidnit slovy, nereagoval na klidny hlas, tak jsem ho vztekleho dala do ohradky, chvili jeste jecel, stal, zaklanel se vzteky a skakal, potom se uklidnil a opet jsem si ho vzala. Uplne me to u takhle maleho miminka prekvapilo a nevedela jsem jak zareagovat a vubec, kde se v nem zloba vubec bere. Nemyslim si, ze by jsme na nej byli vzteklí. Občas mi nervy ujeli, ale nikdy samozrejme nic násilného. Ba naopak má neustalou pozornost jako kazde vymazlene miminko.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1608
23.9.20 15:57

Úplně normální!! Když se mu něco vezme, tak se prostě už projeví!! :) Podle mě je tohle naprosto přirozený, vůbec to podle mě nemá spojitost s tvoji výchovou, to přijde asi časem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4683
23.9.20 16:01

Dneska jsem přemýšlela o tom že mám rozmazlenyho kojence. Dcera 9 měsíců, mám v ruce telefon, a řve a řve a řve že ho chce. To samý s klíčema, penezkou, jídlem.. :zed: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
23.9.20 17:18

To je úplně normální a bude hůř :D malý bude mít v neděli rok a vztekat se umi Teda pořádně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
23.9.20 19:57

S tím nic neudělaš. Jen ho hlídek aby si při vzteku něco neudělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama