Miminko chce být jen doma

Anonymní
23.9.20 04:05

Miminko chce být jen doma

Ahoj tříměsíční miminko chce být jen doma, když jdem ven tak začne brečet a vyžaduje obych šla domů, když tam usne v kočárku tak je to jen tak na půl hodiny a pak začne zase brečet.. Přestane až ve v chodbě když ví že jsem domů a doma se pak směje a je spokojený.. Máte některá podobnou zkušenost

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60502
23.9.20 04:08
@Anonymní píše:
Ahoj tříměsíční miminko chce být jen doma, když jdem ven tak začne brečet a vyžaduje obych šla domů, když tam usne v kočárku tak je to jen tak na půl hodiny a pak začne zase brečet.. Přestane až ve v chodbě když ví že jsem domů a doma se pak směje a je spokojený.. Máte některá podobnou zkušenost

Zkus jinou formu pobytu venku.. Evidentně mu nesedí kočár.. Nejde o pobyt out :think: co si půjčit šátek, nosítko? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 04:14

To mám, ale používám jen málo, ráda bych spíš ten kočár, bojím se když bude v nosítku, tak kočár nebude už vůbec.. Ale je to i co se týče návštěv, nikde nechce být a v jiným prostředí brečí.. Pravda jsou mu tři měsíce ale to už měl být rozkoukanejsi ne? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
60502
23.9.20 04:18
@Anonymní píše:
To mám, ale používám jen málo, ráda bych spíš ten kočár, bojím se když bude v nosítku, tak kočár nebude už vůbec.. Ale je to i co se týče návštěv, nikde nechce být a v jiným prostředí brečí.. Pravda jsou mu tři měsíce ale to už měl být rozkoukanejsi ne? :think:

Je to mimino.. Nwm, proč nechceš šátek.. Nebo nosit.. U mámy bude klidnější.. Pokud ti vyhovuje být zavřená doma, tak jako buď, já byhc hledala cestu. To, že se mu nelíbí být u cizích a v cizím prostředí je normální, prostě to nezná.. Seznam ho s tím takovým stylem, aby se cítilo konfortne, což např v šátku či nositku rozhodně bude.. :think: určitě víc, jak v kočáru, kde je samo a separovane :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 04:23

Asi mi nic jiného nezbyde.. :roll: Právě že mě to takhle nebaví být furt doma.. Proto hledám nějaké rady.. Chtěla bych raději kočár protože když si zvykne na nosítko a v kočárku nebude chtít být, tak pak bude problém s hlídáním a podobně, prostě kočárek je praktičtější..

• Citovat
  • Nahlásit
60502
23.9.20 04:30
@Anonymní píše:
Asi mi nic jiného nezbyde.. :roll: Právě že mě to takhle nebaví být furt doma.. Proto hledám nějaké rady.. Chtěla bych raději kočár protože když si zvykne na nosítko a v kočárku nebude chtít být, tak pak bude problém s hlídáním a podobně, prostě kočárek je praktičtější..

To s tím zvykem je nesmysl a pověra, klid.. Prostě to mrne musí poznat, že mu jinde nic nehrozí.. Uvidíš, ze až např bude moct koukat z kočáru, bude to zase úplně jiné, bude ho to zajímat.. Teď zkus nosit :hug: bude v klidu, ty budeš v klidu a kočár lze použít kdykoliv jindy.. Prcek zjistí, že je to venku zajímavé a budete mít klid oba :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 04:40

Taky doufám že až bude moc sedět a pak ve sporťáku že se to snad zlepší.. ;) Zatím budu tedy zkoušet to nosítko.. Jinak jsem se zmínila před doktorkou ta mi řekla že má asi hlad ať mu dám mlíko.. Ale to hlad asi nemá, protože chodíme vždy po krmení.. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
290
23.9.20 06:32
@Anonymní píše:
Taky doufám že až bude moc sedět a pak ve sporťáku že se to snad zlepší.. ;) Zatím budu tedy zkoušet to nosítko.. Jinak jsem se zmínila před doktorkou ta mi řekla že má asi hlad ať mu dám mlíko.. Ale to hlad asi nemá, protože chodíme vždy po krmení.. :think:

Kdybych to nezazila na vlastni kuzi, neuverim - ja doposud neznam temer s rocni dcerou, co to je dlouha klidna prochazka. Od narozeni nesnasi kocarek, na kazde prochazce, o kterou jsem se pokousela, rev, nespokojenost. Zkousela jsem, co bylo v mych silach - mit s sebou mliko, jidlo, hracky, kaminky, sisky… Nic. Vychazet po vyspani/na spani. Pokud mi usnula v kocarku, spanek trhany, max 30 minut, trapeni. Doma v postylce spi i pres 2 hodiny v tu samou dobu. Chodila jsem ven ruzne, zda to neni tim - dopoledne/odpoledne/k veceru. Nejdriv mi vsichni rikali, ze ji stve fusak a cepice, nasledne, ze ji stve korba, protoze z ni nevidi, tak se cekalo na sportak. I tak nula nula prd. Nositko obdobne, neexistuje ji nosit smerem k sobe, kdyz uz ma v nem vydrzet, tak pouze smerem pred sebe. Ja ale nejsem schopna ji hodiny nosit, ma 10 kg. Oproti tomu - doma o ni nevim. Vubec nebreci, nenudi se, zabavi se sama, usina sama v postylce ve svem pokoji od narozeni, zadne cirkusy, ani rano, kdyz se probudi sama v postylce. Proste doma idyla. Je v pohode i na navstevach, spolecnost cizich lidi vylozene miluje. Nikdo mi to nechce verit s temi prochazkami, dokud se sami o prochazkovani nepokusi. Podle me ji vadi to pripoutani. Fakt nevim. Cekam jako na smilovani, az zacne chodit. Kocarek v nasem pripade zcela zbytecna investice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8890
23.9.20 07:09

Pomalu bych zvykala, jsou to období a když se člověk nedá, tak to časem pomine. Samozřejmě nenech dítě naplno řvát a vztekat se, ale přece nebudeš zavřená doma, to škodí tvojí psychice a kdybys to dítě měla dlouhé doby v nosítku, tak to škodí i jeho pohybovému aparátu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4314
23.9.20 07:17

To není o pobytu venku, ale o kocaru. Přestaň odmítat nositko a šup ven. My jsme teď u dcery měli kočár jen na okrasu. Řvala tam, takže ač jsem taky původně nechtěla, strávila jsem 7 měsíců s miminem v nositku, všude a pořád. Pak si dcera sedla a najednou to v kocare bylo ok. Seděla a koukala po okolí, bavilo ji to. Vydrželo ji to ale jen do doby, než začala chodit. Teď už kočár zase nechce, protože chce chodit. A to už je jiná, to se nositkem nevyřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5274
23.9.20 07:30

@JensonB holt a co hřiště? Tam jsou děti může. Koukat případně si hrát na písku lézt po trávě? My jezdíme na místo u řeky kde je udělané zázemí pískoviště s hrackama houpačky prolézačky dá se tam koupit jídlo a hodně tam právě jezdí i maminky s dětma co ještě nechodí a prostě děti vypustí a oni se tam batoli po trávě případně dají na pískoviště samozřejmě pro chodící děti je to ještě úplně někde jinde jen musíš přežít cestu k takovému místu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1467
23.9.20 07:32

@Sany80s jak to škodí jeho pohybovému aparátu? To mě zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3148
23.9.20 07:41

Miminko nechce byt jen doma, ale nechce být v kočáru. Taky jsme to tak měli. V kočárku vřeštěla, ale v nosítku se jí líbilo a mě bylo nosítko taky sympatičtější. Pak až seděla tak už jsme to zase střídali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
23.9.20 07:47

První tři měsíce se nelíbilo venku v kočárku žádnému z našich dětí. Buď v ruce, nebo v šátku. Na kočár si zvykly po roce (golfky), v pul roce (golfky naležato) a ve čtyřech měsících (hluboký, ale dcera už v něm klecela, byla hodně napřed). Na návštěvě nebyl problém, ale to jsem měla miminko v náručí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6216
23.9.20 08:18
@Anonymní píše:

Já u obou dětí měla takové domácí vězení do roka. Ven jedině v šátku a když jsem si dovolila s nimi někam jet na výlet delší jak 3 hodiny tak mi odměnou bylo několik kompletně proplakaných nocí. Ale když byly doma, držela jsem je v dostatečné vzdálenosti od kočárku tak byly obě děti zlaté. Celonoční spánek v podstatě od narození a hodně dlouhý spánek přes den. Teď prodávám kočárek po dvou dětech ve kterém ujely maximálně 200 - 300 km v součtu, takže ještě nejsou ani opotřebovaná kolečka a pláště na sobě mají ještě takové ty " chloupky" z výroby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama