Xenergie a všechno sní spojené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niv1986
Kecalka 209 příspěvků 03.08.13 20:06
xenergie a všechno sní spojené

Kdo má s touhle elektřinou zkušenosti děkuji

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

niv1986
Kecalka 209 příspěvků 03.08.13 20:11
@niv1986 píše:
Kdo má s touhle elektřinou zkušenosti děkuji

Po mě totiž chcou zaplatit 6000 za to že chci odstoupit

Deninina
Závislačka 3805 příspěvků 03.08.13 21:26

Mám zkušenost zhruba 4 měsíce starou. Přišli, zazvonili a představili se jako ČEZ, že mám zafixovanou smlouvu ale na dražší elektřinu, tak že mi to jen přepíšou a nic se pro mě nezmění, jen ušetřím. Na druhý den volala paní, která se mě ptala, jak jsem spokojená s jednáním obchodních zástupců atd. Za další dva dny volal pán, že mají problém s mým přechodem k jejich společnosti, protože jejich pracovník něco spletl při sepisovaní smlouvu. V tu chvíli jsem přišla na to, že mi zrušili smlouvu u ČEZU. Ihned jsem volala na ČEZ a vysvětlila situaci. Oni mi poslali formulář, kde jsem potvrdila, že od nich nechci odejít. Potom jsem doporučeně poslala na Xenergii odstoupení od smlouvy na plyn a elektřinu. Čerpala jsem rady a sehnala formuláře zde http://www.prodejcienergii.cz/ . Asi bych od nich neodcházela, opravdu si myslím, že se s jejich tarify dá ušetřit, ale vytočilo mě to lhaní a cítila jsem se fakt blbě, že jsem se nechala takhle oklamat. A mám ještě příběh sousedky, ta k nim přešla dřív než já a nakonec skončila týden bez el. s půl ročním dítětem. Bývalý dodavatel ukončil smlouvu a Xenergie se na ni vykašlala. Bylo jim to jedno, připojili ji, až se jim to hodilo asi :mrgreen:

Jana Podleská  12.11.13 09:18
Xenergie neplatí svým lidem za odvedenou práci

Xenergie neplatí svým lidem provize za odvedenou práci. Je to hrozné, nemůžu to z nich dosta!

Eva Voralová  12.11.13 09:21

Ano, Xenergie neplatí svým lidem provize za klienty. Také to z nich nemohu dostat.

Jiří Záhajský  12.11.13 09:40

Pracuji pro Xenergii a mám problémy s proplácením peněz za sjednané klienty. Strašně špatně platí. Teď jsem se dostal do stádia, že nezaplatili vůbec, vymáhám z nich provize a oni pořád slibují a neplatí. Je to za trest pod nimi dělat.

Petr Palacký  12.11.13 09:52

S Xenergií spolupracuji několik měsíců a mám stejnou zkušenost jako kolegové. Každý měsíc musím upomínat o platby a teď je to již 4 měsíce co mi dluží provize a 3 týdny, co mi nezaplatili zálohu. Nevím, co budu dělat.

Tomáš Vorel  13.11.13 10:18

Přidávám se do Vaší diskuze. Ani mně Xenergie neplatí. Táhne se to už několikátý měsíc a nemám zaplaceno.

Josef Peša  14.11.13 11:32

Mně Xenergie také neplatí. Vymlouvá se na to, že tam mám chyby ve smlouvách a neplatí.

František Koutný  20.11.13 10:01

Také mi neplatí. Říkají mi, že to odešlo a na účtě nic nemám. Jsou to darebáci.

Retik1363
Nováček 1 příspěvek 03.01.14 15:35

Bohužel mám stejnou zkušenost…řekli mi že se pro mě u RWE nic nemění, jen v hlavičce obchodní partner, ale dodavatel že je stejný. Nějak se mi to nezdálo, ale pak taky někdo volal, jestli jsem spokojená a podobně, tak jsem se uklidnila a protože byly vánoce, tak na to i zapoměla. Včera mi přišel dopis o mém přestupu a to mě fakt namíchlo…opravdu ani nevím jak drahou elektřinu mají…tvrdili mi že bude levnější a zatím teda svítím, ale co když ne? Musím si to všechno pozjišťovat a uvažuji o že to nahlásím na patřičné uřady…jen musím zjistit kdo by se tím mohl zabývat. Kde vlastně mají nějakou pobočku a jak jsem se tady dočetla, tak za zrušení smlouvy 6000?Je nehoráznost, že tohleto stát dovolí, takové podvody. Možná bude elektřina u nich levnější, ale jde o princip. :nevim: A ještě k tomu těm co pro ně lžou neplatí…

Verunecka19
Nováček 1 příspěvek 05.01.14 22:03
X energie

Dobrý večer, zrovna celá rodina řeší tento víkend výpověď smlouvy mezi X energii a mou 89 letou babičkou, která ji podepsala „agentkám“ tento pátek. Měly tu drzost jí tvrdit, že spolupracují s městským úřadem, který je pověřil, aby občany obcházely a informovaly o výhodách přestupu, samozřejmě padl i nátlak v podobě vysokých smluvních pokut, atd. atd., no klasika zavánějící „šmejdovstvím“. Od babiččiných sousedů vím, že kontaktovaly hlavně seniory, takže zase a opět tlak na ty bezbranné. Jednoznačně ne a ne takovým „společnůstkám“, ať se zaštiťují pod energetické regulační úřady sebevíc, dle mého - podpisy takovýchto smluv přinášejí jen problémy a další finanční náklady.
Veronika :(

martaan
Nováček 1 příspěvek 07.02.14 05:49

Moje zkušenost:
Mým rodičům byly 19.12.2013 pod­vodným způsobem ze strany obchodní zástupkyně X Energie, která vystupovala jménem společnosti ČEZ s. r.o., uzavřeny smlouvy na dodávku elektrické energie a plynu.
Protože následně rodiče zjistili, že se jedná o nové smlouvy se společností X Energie a měnit dodavatele nechtějí, bylo dne 20.12.2013 mailem na adresu info@xenergie.cz a 23.12.2013 do­poručeným dopisem na adresu X Energie s. r.o.,Hybernská 1009/24,110 00 PRAHA 1 zasláno odstoupení od obou podvodně uzavřených smluv. Protože jsem neobdržel žádné vyrozumění, kontaktoval jsem 7.1.2014 opět mailem a současně telefonicky na 840444446 spo­lečnost, abych zjistil další postup řešení záležitosti. Na zákaznické lince mi bylo sděleno, že věc je v řešení. Protože v dalších dvou týdnech jsem opět žádné vyrozumění neobdržel, kontaktoval jsem opět zákaznickou linku 23. 1. 2014 a bylo mi sděleno, že obě smlouvy byly odstoupeny a do několika pracovních dní obdržím resp. rodiče vyrozumění.
Vyrozumění bylo doručeno 29.1.2014 a to ve dvou identických dopisech s informací, že jedna smlouva byla odstoupena. O druhé smlouvě nebyla v dopise informace. Následně 5.1.2014 byla moje matka telefonicky kontaktována ze společnosti ČEZ s tím, že řeší žádost X Energie o ukončení smlouvy o odběru a převod na nového dodavatele. Společnost ČEZ byla obratem informována o důrazném nesouhlasu se změnou dodavatele.
Abych ověřil situaci, kontaktoval jsem opět telefonicky zákaznickou linku, kde mi bylo sděleno, že odstoupení obou smluv je stále v řešení. Na můj dotaz jak je možné, že je situace v řešení, když oznámení o odstoupení jedné ze smluv bylo již písemně ze strany X Energie zasláno a druhá smlouva odstoupena nebyla, jak o tomto informoval současný dodavatel ČEZ, mi nedokázala pracovnice linky odpovědět s výmluvou, že věc musí předat na odborné oddělení. Žádal jsem kontakt na toto oddělení, dle jejího sdělení toto oddělení kontakt nemá.

Odstoupení od obou smluv bylo doporučeně zasláno ve lhůtě 15 dnů a lhůta pro vyřízení požadavku činí 30 dnů.

Vzhledem k tomu, že ze strany X Energie s. r.o. byly obě smlouvy sjednány podvodně, nebyly dodrženy lhůty pro odstoupení od obou smluv, společnost nekomunikuje a vědomě řešení oddaluje zaslal jsem stížnost na ČOI, ERU a podám trestní oznámení pro podvod. Současně stále řeším ukončení smluv.

Důrazně všechny před touto společností varuji. Pokud u Vás zazvoní, doporučuji
rovnou pustit psy.

přerov
Nováček 1 příspěvek 17.02.14 16:20
Podvod s X ENERGIE!!!!!!

Dne 10.2.2014 k nám přišla paní, která vystupovala jménem společnosti ČEZ s. r. o..Řekla nám, že se mění název v hlavičce obchodní partner, ale dodavatel že je stejný tj. ČEZ. Moc se nám to nezdálo, ale paní byla tak přesvědčivá a neustále opakovala, že ve společnosti ČEZ zůstaneme…A my to podepsali!!!A u­dělali VELKOU CHYBU!!! :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:
Pořád nám to, ale vrtalo hlavou tak jsme zavolali do ČEZU a informovali se…A řekli nám, že jsme podepsali jiného dodavatele X ENERGI!!Okamžitě jsme to začali řešit ve firmě ČEZ a vrátili jsme vše na pravé místo. Naštěstí jsme to stihli včas. Tímto Vás chceme varovat před podobnými PODVODNÍKY(umí pěkně oblbovat)!!! S pozdravem Přerováci :D :D

Ancze
Kecalka 175 příspěvků 14.03.14 16:40

Pred chvili byl i u nas jeden lapiduch od X energie :cert: :cert: :cert: Pry ze je od PRE a ze jen mu podepisu, ze chci levnejsi tarif u PRE a bude to a at mu ukazu fakturu, tak to jsem jeste rikala, ze fajn, neni problem. Ukazala jsem mu ji a on, ze to muzeme ihned sepsat. Jak jsem videla ze taha papiry s nejakym jinym logem nez PRE, tak jsem ho poslala nekam. Kdybych nebyla doma sama s ditetem, ktere vyzaduje neustalou pozornost, tak bych si ty papiry mozna i precetla a alespon se pobavila, ale takhle teda ani nahodou. Holky hlavne nikdy narychlo nic nepodepisujte!!!

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ve stáří nebude jen hůř. Osm pozitiv, která nás s věkem čekají

Bude už jen hůř, hekáme s přibývajícím věkem. I když žijeme pořád stejně,... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama