XXL těhule

Napsat příspěvek
Velikost písma:
705
11.11.13 20:59

@Barenicka Jako já bych se moc nebála, já jsem taky docela dost obézní, při svých 160cm mám přes 100kg a všechno to šlo vidět v pohodě… :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
705
11.11.13 21:03

@merlose Já jsem brala prášky 7 let a po vysazení jsem otěhotněla do 3/4 roku ;-) takže pohoda :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
292
11.11.13 21:39

@IfkaDick Jé, to jsme na tom úplně stejně, dneska jsem 10+3 :-) A od zítra za 14 dní jdu na 1. screening..už jsem zvědavá..naposledy jsem na kontrole byla před 14 dny a ještě 14 dní, je to hrozný to čekání..Člověk se bojí, aby bylo vše v pořádku..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16548
11.11.13 21:41

Je to krásný číst, gratuluju vám všem. Snad se už brzo budu moct přidat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
292
11.11.13 21:41

@merlose Nene, měřím 170 cm, vážím 96 kg a otěhotněla jsem ve 3. cyklu od začátku snažení ;-) Ale možná tomu pomohlo i to, že jsem nikdy nebrala HA, nevím..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16548
11.11.13 21:44

Já jí brala celkem dlouho

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1150
12.11.13 09:44

Dobré dopo
a můžu se zeptat jak jste na tom s věkem? :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
705
12.11.13 10:28

@MALE Mi je 22 let :-)
@Terunka To čekání mě taky vždycky unavovalo, teď už Isabellku cítím, takže se nebojím a vím, že je v pořádku :-) Ale zase když kopne do močáku, když jsme někde venku a mi se chce čůrat, tak je to sranda :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
292
12.11.13 11:06

@ellis-izy Jo jo, já už se těším, až bude po té kontrole a doufám, že se pak bude brzy dát poslouchat srdíčko přes Angelsounds, abych se taky uklidnila ;-) No a na ty kopance se těším, protože přesně jak píšeš, člověk aspoň ví, že je prcek v pořádku :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
292
12.11.13 11:06

@MALE 25 let ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1150
12.11.13 13:30

Holky vy jste mlaďošky, ale chválím vás, protože kdybych věděla jak to nepůjde, bych začala ve 20.
Angel souns je úžasné co?
Jestli kope do močáku nebo žaludku vychází nastejno :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13428
12.11.13 13:35

@MALE mě je 30 a tobě? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1150
12.11.13 16:57

37 prvni pokusy od 29 a mala se narodila v 35 a vaha sla od 89 az na 124kg diky hormonum a hlavne kortikoidama

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1523
12.11.13 17:06

Noo me je 31. :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3671
12.11.13 17:24

Holky nesmutnite mě bude v lednu 40 dvě děti mám z předchozího vztahu, ale tědkom s partnerem nám to nejde a on děti nemá :? Čeká mě tědka v listopadu ket, ale minulý týden jsem dobrala atb. a opět mě bolí v krku tak nevím co mi řeknou v Car mám obavu, že mi to nedovolí a já ztratím další měsíc no.. :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty