Yankee candle - provoní byt, i když jsou otevřené a nezapálené?

396
28.11.19 23:58

yankee candle - dotaz

Dobrý den, mám dotaz týkající se svíček Yankee Candle. Provoní byt, i když jsou otevřené, ale nezapálené? Jaké jsou vaše nejoblíbenější vánoční vůně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1272
29.11.19 00:22

Nene urcite zavirat nebo vycpeji, ja miluju christmas eve, christmas cookies, gilter star, letos poprve frost fir tak se nemuzu dockat uz nedele ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 01:13

A kdepak je prosím kupujete? Máte typ na lepší ceny??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
29.11.19 01:24

@weronika.77 kupuji primo na originalnim eshopu ted je tam do nedele nejaka sleva, jinak vim ze maji v knihkupectvi a tam jsou drazsi, v nemecku v drazdanech maji vzdy v zime -70 na letni vune a v lete na vanocni, tak to nesu vzdy plnou tasku, jinak hodne vidim na fb v bazarech. Za ty penize to fakt stoji, akorat mi prijde cim svetlejsi barva tim mensi intenzita, az na wafle to je fakt asi moje nej nej vune :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 01:40

Ne ale když se zapálí tak voní celý byt hodiny. Jsou super nejlepší je ta vánoční ale už asi ji nedelaji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
29.11.19 01:51

@Anetis22 vanocnich maji asi 15, ja milovala vuni linecke cukrovi, to fakt se sliny zbihaly a vanocni girlandu ale letos bohuzel ani jedna neni, ale chrisťmas cookies je lineckemu dost podobna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
29.11.19 07:38

Asi tak, jak už tady bylo řečeno. Nám voní všechny, teď to střídáme ještě s WoodWick :srdce: kupováno s originálních shopů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
29.11.19 09:08

Provoní byt, když ji zapálíš. Já spíš než svíčky používám jejich vosky a dávám si je do aroma lampičky a ty jsou taky síla. Provoní pěkně a vydří strašně dlouho. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
793
29.11.19 10:49

Nezapaleny max na wc. Na FB je skupina kde se dají koupit za dobrý ceny a nebo chytnout na oficiálním eshopu slevy. Nedávno byla akce 50% na vybrané svíčky, ve skříni už čekají 4 na ježíška. Po novým roce bývají taky vyprodeje na eshopu a oficiálních obchodech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama