Z čeho to může být tahle vyrážka?

3
5.8.22 08:40

Z čeho to může být tahle vyrážka?

Prosím, nesetkali jste se někdo s takovou vyrážkou?
Má ji už po druhé, ale začalo mu to až v létě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2653
5.8.22 08:47

Nejsou to stipance od komara? Ma to jen na ruce nebo kde vsude?

Taky to muze byt solarni exem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
5.8.22 08:53

Ne od komara to nejsou.
Ano jen na ruce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4943
5.8.22 09:31

Mě to také přijde jak od něčeho pokousané :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
87
9.8.22 10:45

@Merusiska my jsme to měli podobné..měli oba synové hlavně na zádech a bříšku..posílala jsem foto doktorovi..psal, že je to z vysušení.. nejčastěji práce v létě, kdy se děti zpoti a pak jdou třeba do bazénu.. poslal nám recept na nějakou mastičku co nám namíchali v lékárně..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
9.8.22 12:02

Děkuji za radu. Myslím že je to možné, vždy to měl přes ty největší horka.
A když mu to zmizlo, tak to má takové suché.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.25 22:47

Dobrý den a mastička pomohla? mame neco podobného.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek