Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Prosím, nesetkali jste se někdo s takovou vyrážkou?
Má ji už po druhé, ale začalo mu to až v létě.
Nejsou to stipance od komara? Ma to jen na ruce nebo kde vsude?
Taky to muze byt solarni exem
@Merusiska my jsme to měli podobné..měli oba synové hlavně na zádech a bříšku..posílala jsem foto doktorovi..psal, že je to z vysušení.. nejčastěji práce v létě, kdy se děti zpoti a pak jdou třeba do bazénu.. poslal nám recept na nějakou mastičku co nám namíchali v lékárně..
Děkuji za radu. Myslím že je to možné, vždy to měl přes ty největší horka.
A když mu to zmizlo, tak to má takové suché.