Za jak dlouho mohu jít na nemocenskou

Anonymní
11.10.19 02:13

Za jak dlouho mohu jít na nemocenskou

Zdravím, chtěla bych se zeptát za jak dlouho můžu jít na nemocenskou byla jsem na ni rok a 8.7.2019 mi byla ukončena a že zdrav. duvodu jsem musela odejít z práce teď jsem na ÚP ale můj zdravotní problém se nijak nezlepšil. Chtěla bych se zeptat jestli můžu jít znova na nemocenskou ikdyz nemam odpracované dny od ukončení poslední neschopenky. Omlouvám se za takové chaotické otázky. Nevím jak jinak to formulovat. Předem moc Děkuji za jakékoliv rady :)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20924
11.10.19 05:04

Musite chodit pul roku do prace, aby vam vznikl narok na dalsi rok neschopenky. Pokud byste ted nastoupila na neschopenku, tak se vam pocita i ta na ktere jste byla. Muzete marodit max 380 dni, za poslednich 380 dni. Jinak neschopenka na UP slouzi pouze jako omluvenka, ze nemusite chodit na schuzky. Penize vam zadny nedaji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101928
11.10.19 06:00

Tak jako omluvenku pro up na ni muzes jit hned, ale po vycerpani podpory uz zadne dalsi penize nedostanes.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15193
11.10.19 06:24

Můžeš hned, ale žádný peníze už nedostaneš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3198
11.10.19 07:03

Pardon za otázku mimo téma - ale proč ti doktor ukončil neschopenku, když nejsi vyléčená?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26874
11.10.19 07:59

@Jitul.kaaa9 Tipuji, ze posudkova komise neshledala duvod, aby se v pracovni neschopnosti pokracovalo :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56285
11.10.19 08:17

Co Vam je, ze ani po roce Vam neni lepe?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
11.10.19 08:33
@Jitul.kaaa9 píše:
Pardon za otázku mimo téma - ale proč ti doktor ukončil neschopenku, když nejsi vyléčená?

Po roce už o neschopence nerozhoduje doktor, ale komise.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101928
11.10.19 08:37
@Netopirek píše:
Po roce už o neschopence nerozhoduje doktor, ale komise.

A hlavně už jsou tam jiné podmínky pro posuzování… člověk nemusí být vyléčený, ale stačí stabilizovaný a schopen nějaké práce, ne nutně té původní, co dělal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Micky174
11.10.19 16:11

Najit si praci kterou zvladnete :lol: nastesti ted je prace dost.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.10.19 16:58

Chápu vás moje maminka byla doma rok a půl bohužel borelioza :zed: držím palce ať vám je lépe :hug:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat