Za jak dlouho účinkuje Smecta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1.gabii
Kecalka 199 příspěvků 14.11.14 10:44
Za jak dlouho účinkuje smecta?

Ahoj holky, potřebovala bych poradit.
Mám už asi týden průjem, chytla jsem nějakou virozu, celkem dost na to trpím (přítel a kolegové měli také, ti se z toho dostali já pořád ne). Myslela jsem si, že to přejde jako vždy samo od sebe, ale pořád nic.
Brala jsem černé uhlí, nepomohlo, vzala jsem si Imodium, ale z toho jsem měla velké křeče do žaludku. Teď beru Smectu, dnes druhý den (včera večer 2 a dnes zatím jen 1 sáček…vím, že v návodu píší, že ze začátku by se mělo brát 6 sáčků, ale já si zašla do lékárny až k večeru, takže jsem neměla šanci to do sebe dostat) a zatím nepozoruji nějakou větší změnu až na to, že mě přestal bolet žaludek. Samozřejmě držím dietu.
Nemám se Smectou žádné předchozí zkušenosti a proto nevím za jak dlouho účinkuje.

Proto bych se Vás teda chtěla zeptat, za jak dlouho by měla Smecta začít působit?

Děkuji moc všem za odpověď :* :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 14.11.14 10:57

Mě fakt rychle, třeba do hodiny, dvou? Ale já byla fakt zoufalá a vypila jsem čtyři skoro hned za sebou.

1.gabii
Kecalka 199 příspěvků 14.11.14 11:03
@Sibyla0 píše:
Mě fakt rychle, třeba do hodiny, dvou? Ale já byla fakt zoufalá a vypila jsem čtyři skoro hned za sebou.

Já takhle vypít 4, tak vrhnu ani nevím jak :D Asi se to musí pít opravdu ve větším množství jinak teda už nevím co s tím dělat. 8o

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 14.11.14 11:04

Klidne bych uz vypila dalsi a Endiaron si nezkousela? ten zabira docela rychle me, beru ze zacatku i dva…a stridam to i se Smectou…:)

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 14.11.14 11:04

Mě docela chutná :mrgreen: Já zas do sebe nejsem schopná vpravit uhlí :poblion:

1.gabii
Kecalka 199 příspěvků 14.11.14 11:07
@Hanka79 píše:
Klidne bych uz vypila dalsi a Endiaron si nezkousela? ten zabira docela rychle me, beru ze zacatku i dva…a stridam to i se Smectou…:)

Endiaron jsem nezkoušela..Mě právě pomohlo to Imodium, ale jen jeden den a druhý šílené křeče a už to letělo vrchem…:D takže se bojím aby to nebyly jen další vyhozené peníze.

1.gabii
Kecalka 199 příspěvků 14.11.14 11:08
@Sibyla0 píše:
Mě docela chutná :mrgreen: Já zas do sebe nejsem schopná vpravit uhlí :poblion:

Chutově mi to nevadí, spíš ta konzistence :D O uhlí ani nemluvím…to nemůžu ani spolknout a vypiju tak 6 hrnků čaje než se to do mě dostane…

Hanney
Závislačka 2731 příspěvků 14.11.14 11:10

Tak smecta je čistě přírodní záležitost… je to hlína, takže nějaké rychlé působení nečekej, jestli je to viroza, přejde to samo, spíš se zaměř na posílení imunity organismu.

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 14.11.14 11:11
@1.gabii píše:
Endiaron jsem nezkoušela..Mě právě pomohlo to Imodium, ale jen jeden den a druhý šílené křeče a už to letělo vrchem…:D takže se bojím aby to nebyly jen další vyhozené peníze.

No mne Imodium taky nejak moc zvlast nikdy nepomahalo…on ten Endiaron neni drahej :) ale urcite bych si pak koupila neco na posileni strevni mikroflory, nejaky probiotika a tak, kdyz na to trpis. Jinak nas malej ma tedka dva dny taky prujem jak delo a zvracel, tak taky pije smectu, ale uz jsme ji dodelali, tak jsem mu jeste prinesla nejaky Enterol…taky na strevni mikrofloru :) neco asi tedka radi…mel i horecku…od rana na velky nebyl, tak snad uz to bude dobry..

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 14.11.14 11:12
@1.gabii píše:
Chutově mi to nevadí, spíš ta konzistence :D O uhlí ani nemluvím…to nemůžu ani spolknout a vypiju tak 6 hrnků čaje než se to do mě dostane…

Hihi ja kdyz ji piju tak musim rychle a najednou a myslet na neco moc peknyho…pac ke konci je to fakt hnus :D

1.gabii
Kecalka 199 příspěvků 14.11.14 11:15
@Hanka79 píše:
No mne Imodium taky nejak moc zvlast nikdy nepomahalo…on ten Endiaron neni drahej :) ale urcite bych si pak koupila neco na posileni strevni mikroflory, nejaky probiotika a tak, kdyz na to trpis. Jinak nas malej ma tedka dva dny taky prujem jak delo a zvracel, tak taky pije smectu, ale uz jsme ji dodelali, tak jsem mu jeste prinesla nejaky Enterol…taky na strevni mikrofloru :) neco asi tedka radi…mel i horecku…od rana na velky nebyl, tak snad uz to bude dobry..

Já právě beru probiotika…a když ne tak vyzkouším ten Endiaron. Uvidím jak mi bude zítra.

1.gabii
Kecalka 199 příspěvků 14.11.14 11:15
@Hanka79 píše:
Hihi ja kdyz ji piju tak musim rychle a najednou a myslet na neco moc peknyho…pac ke konci je to fakt hnus :D

Teď jsem pila další sklenici…poslední doušek a málem jsem to vrátila zpátky :D

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 14.11.14 11:17
@1.gabii píše:
Teď jsem pila další sklenici…poslední doušek a málem jsem to vrátila zpátky :D

Ma to zvlastni prichut no…ale clovek to musi vydrzet :) hlavne, ze to pomaha, uvidis, ze bude brzo dobre :)hlavne lez, nejak moc nechod, at jsou streva v klidu :)

1.gabii
Kecalka 199 příspěvků 14.11.14 11:20
@Hanka79 píše:
Ma to zvlastni prichut no…ale clovek to musi vydrzet :) hlavne, ze to pomaha, uvidis, ze bude brzo dobre :)hlavne lez, nejak moc nechod, at jsou streva v klidu :)

Určitě dodržím! Moc děkuju za rady :mrgreen:

Pipet
Generální žvanilka 24210 příspěvků 14.11.14 11:28
@Sibyla0 píše:
Mě docela chutná :mrgreen: Já zas do sebe nejsem schopná vpravit uhlí :poblion:

http://www.lekarna.cz/…ktiv-tob-30/
V tobolkách, super!

Jinak já bych čekala účinek taky do pár hodin, do druhého dne určitě :think:
A taky hlasuju pro Endiaron.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >