Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Hančí,
tam mám převratnou novinku…dneska ráno, ani nevím, co mě to popadlo-jsem si udělala test a jsou tam // ![]()
uvidíme, nechci to zakřikonout, ale ta nevolnost uý mi byla fakt podezřelá ![]()
tak držím ted pěsti tobě, zítra teda na OPU???
hanulka píše:
Hančí,
tam mám převratnou novinku…dneska ráno, ani nevím, co mě to popadlo-jsem si udělala test a jsou tam //
uvidíme, nechci to zakřikonout, ale ta nevolnost uý mi byla fakt podezřelá
tak držím ted pěsti tobě, zítra teda na OPU???
Hanulko, moc ti gratuluju!!! Já jsem to věděla ![]()
To jsou krásné zprávy po ránu. ![]()
JJ, já jdu zítra na punkci…
Budu ti drřet pěsti, ať se těch potvůrek odsaje co nejvíc, dej vědět
Jinak totálně mě dneska psychicky vysál Tedík, toto pěkně začíná
Ale co, stojí to za to..Drýéme pěsti ![]()
Děkuji Hanulko,
ty se pořádně opatruj. Budu moc ráda, když mi budeš držet pěsti.
![]()