Začínám stimulovat na IVF

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1032
15.11.11 08:27

Hančí,
tam mám převratnou novinku…dneska ráno, ani nevím, co mě to popadlo-jsem si udělala test a jsou tam // :-P
uvidíme, nechci to zakřikonout, ale ta nevolnost uý mi byla fakt podezřelá :-P
tak držím ted pěsti tobě, zítra teda na OPU???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2273
15.11.11 10:42
hanulka píše:
Hančí,
tam mám převratnou novinku…dneska ráno, ani nevím, co mě to popadlo-jsem si udělala test a jsou tam // :-P
uvidíme, nechci to zakřikonout, ale ta nevolnost uý mi byla fakt podezřelá :-P
tak držím ted pěsti tobě, zítra teda na OPU???

Hanulko, moc ti gratuluju!!! Já jsem to věděla :dance:
To jsou krásné zprávy po ránu. :kytka:
JJ, já jdu zítra na punkci…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1032
15.11.11 13:42

Budu ti drřet pěsti, ať se těch potvůrek odsaje co nejvíc, dej vědět :-P Jinak totálně mě dneska psychicky vysál Tedík, toto pěkně začíná :-) Ale co, stojí to za to..Drýéme pěsti :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2273
15.11.11 15:56

Děkuji Hanulko,
ty se pořádně opatruj. Budu moc ráda, když mi budeš držet pěsti.
:kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1032
17.11.11 14:03

Ahoj, tak jak jsi dopadla???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.