Žádná reakce po MMR - vytvořily se protilátky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 14:32
Žádná reakce po MMR - vytvořily se protilátky?

Prosím o zkušenosti. Dítě nemělo po MMR očkování žádnou reakci (když nepočítám flíček v místě vpichu, který mizel několik týdnů).
Je tvorba protilátek podmíněná nějakou reakcí, např. teplotou?
Je tu někdo, jehož dítě nemělo žádnou reakci, ale protilátky má prokázány?
Děkuji.

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10458 příspěvků 06.07.19 14:39

Prokázaný nemá, ale též byl bez reakce očkován na 2 letech a jsem ráda, neměl reakci na žádné očkování, dcera zatím také bez reakce (má jednu Hexu) :)

Miraklo
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 06.07.19 16:15

Dcerka neměla reakci na žádné očkování a jsem jen ráda. To jestli reakce je nebo není, podle mě žádný vliv nemá, jen to ukazuje to, jak se s tím organismus popasuje, každé děťátko na to reaguje jinak. Stejně tak jako se každý vypořádává jinak s nemocí. Např. u neštovic, některé dítě je celé osypané, jiné má třeba jen jeden dva pupínky. U některých dokonce proběhnou skrytě, bez pupínků a že je dítě prodělalo se pozná jen díky protilátkám v krvi.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 06.07.19 18:52

Ani jedna dcera neměla reakci. A já jsem se nechala přeočkovat také a také bez reakce. Předpokládám, že protilátky jsme vytvořily.

Josef44
Kecalka 194 příspěvků 07.07.19 22:50
re
@Anonymní píše:
Prosím o zkušenosti. Dítě nemělo po MMR očkování žádnou reakci (když nepočítám flíček v místě vpichu, který mizel několik týdnů).
Je tvorba protilátek podmíněná nějakou reakcí, např. teplotou?
Je tu někdo, jehož dítě nemělo žádnou reakci, ale protilátky má prokázány?
Děkuji.

Pokud očkujete po 2 roce života je MMR velmi často bez reakce. Jinak kromě MMR nemá většina dětí po očkování standartně žádné celkové reakce.

nevím.skoro.nic
Povídálka 21 příspěvků 10.07.19 03:32

Připojuji zkušenost s MMR. Můj syn byl očkovaný před 18 dny v necelých 15 měsících, neměl žádnou reakci.

Váš příspěvek
Reklama