Žádost o proplacení zdravotní péče

634
23.5.17 19:53

Žádost o proplacení zdrav. péče

Zdravím a jdu na Vás s otázkou.
Je mi 24let, mám stále dva mléčné zuby (horní trojky-špičáky) z toho jeden totálně zkažený :roll: stálé zuby mám v dásni ovšem trošku zabloudili a vysí nad horníma jedničkama. :lol: :lol: Jsem objednaná na vytržení mléčných, následnou separaci stálých a rovnátka na obě patra :mrgreen: teď k věci. Je možné žádat u pojišťovny o proplacení všech nákladů s tímto spojených, tzn. i o fixní rovnátka? Je vůbec reálné, že uspěji? Žádá se případně až po uhrazení o proplacení nebo ještě před výkonem? Nemá někdo podobnou zkušenost? Děkuji všem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17254
23.5.17 20:27

Jako že by vám někdo zaplatil rovnátka? To těžko, maximálně může mít nějaká pojišťovna jako bonus příspěvek na rovnátka. A ten se proplácí až po.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
23.5.17 20:31

Totálně nechápu proč to tvůj zubař neřešil už dávno… chodila jsi pravidelně na prevence?

• Nahlásit
  • Citovat
634
23.5.17 20:40

@Doe_Jane
Chodila, předchozí lékařku nekomentuju :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1156
24.5.17 16:23

Měla jsem to podobně, ve svých 22 letech jsem změnila zubaře a ten mi zjistil, že mám mléčnou trojku vlevo nahoře a dvojku zarostlou v patře… Fix rovnátka a vše kolem jsem si musela hradit, pojišťovnu to nezajímalo. Ale už je to nějakých 18 let zpátky, třeba se něco změnilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 16:56

Rovnátka po tuším patnáctém roce života nehradí snad žádná pojišťovna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama