Zahájení řízení / přestupek

22.6.20 19:56

zahájení řízení / přestupek

Dobrý večer,

prosím o radu, na začátku roku jsem prodala jedné paní balíček několika věcí v hodnotě cca 1200 Kč, po odeslání jsem zjistila, že jsem tam jednu věc nepřibalila a tak jsem jí vrátila 150 Kč na účet.

A ted mi přišlo z úřadu předvolání - zahájení řízení ( ve věci podvodu-škoda na majetku). Takže mě paní udala. Dostavit se nemohu, protože jsem z druhé strany republiky. V předvolání je uvedeno, že paní zaplatila, přišly jí použité věci (tak bylo inzerováno) a část peněz jsem poslala zpět. Údajně nákup neodpovídá dohodě. Nevím tedy, jak s tím naložit..

Hrozí tam obrovské pokuty, žádného podvodu jsem se nedopustila. Máte s tím nějakou zkušenost?

děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13567
22.6.20 21:35
@jolantamay píše:
Dobrý večer,

prosím o radu, na začátku roku jsem prodala jedné paní balíček několika věcí v hodnotě cca 1200 Kč, po odeslání jsem zjistila, že jsem tam jednu věc nepřibalila a tak jsem jí vrátila 150 Kč na účet.

A ted mi přišlo z úřadu předvolání - zahájení řízení ( ve věci podvodu-škoda na majetku). Takže mě paní udala. Dostavit se nemohu, protože jsem z druhé strany republiky. V předvolání je uvedeno, že paní zaplatila, přišly jí použité věci (tak bylo inzerováno) a část peněz jsem poslala zpět. Údajně nákup neodpovídá dohodě. Nevím tedy, jak s tím naložit..

Hrozí tam obrovské pokuty, žádného podvodu jsem se nedopustila. Máte s tím nějakou zkušenost?

děkuji

Nejlepší by bylo, se dostavit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.20 06:51

@jolantamay Dostavit se musíte, jinak další pokuta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
24.6.20 09:13

Určitě bych se dostavila a vzala s sebou i dotyčný inzerát, kde je to uvedeno. Pokud jsi prodávala třeba přes bazoš, tak ti jsou schopni i smazány inzerát dohledat. hodně štěstí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama