Zahnízdění embrya po Ivf jaké jsou příznaky?

70
1.9.20 16:35

Zahnizdeni embrya po Ivf

Holky prosim o info, kolik dni se zahnizduje embryo vložené 4 den a jaké bývají příznaky. Jestli po zahnizdeni příznaky zmizí a nebo je jasné, ze se embryo neudrzelo. Moc dekuji za vase rady a zkusenosti :andel: :lol: :andel: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17086
1.9.20 16:41

Příznaky jsem neměla žádný a klaplo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.9.20 16:47

@ipupartep
Byla jsem 25.8 (Úterý )na ket 5 denní blastocysty a ve čtvrtek jsem úplně mikro měla drobky na intimce doufám že to bylo zahnízdněni. Test zatím negativní :think: ty jsi na tom jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 17:37

U první dcery osmý den po vložení 4. Denního embrya lehké špinění, u druheho vůbec nic a taky se chytlo.

• Citovat
  • Nahlásit
3550
1.9.20 18:24

Jakékoliv příznaky nic nevypovídají o možném nebo prosperujícím těhotenství. Klidně můžeš být v 8.týdnu, blít jak šakal a plod už se nemusí třeba týden vyvíjet.
Nehledej příznaky, neupínej se k nim, uděláš tím sama sobě tu nejlepší službu. Chápu nervozitu a napětí, ale zkus nic nepozorovat.
Držím palce, ať úspěšně hnízdí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 18:34

@ipupartep Neměla jsem priznaky žádné, po vložení 1 embrya máme jednovajecna dvojčátka :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
70
1.9.20 19:52

@Andrea.Svo No ja jsem mela po vlozeni pichani a bolest v podbrisku, byla jsem nafoukla a mela i natekla prsa, bolest bradavek. Paty den uplna zmena, prsa a bricho se vratilo do puvodniho stavu a pichani prestalo… Tak jsem si rikala, jestli to neodeslo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.9.20 20:46

@ipupartep tak nějak to u mě taky probíhalo ale už to taky přešlo nwm jestli to spis nebylo v hlavě při normálním těhu jsem to totiž nevěděla do 7tt že jsem v tom. Neměla jsem vůbec žádné příznaky ale taky to nedopadlo no. Kdy máš testovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
2.9.20 16:37

@ipupartep ,,priznaky,, mam uplne stejne, jak vyse popisujes, ale myslim, ze za to může duphaston a mozna i ty predesle hormony. Me nevymizely, bolest v podbřišku je mirnejsi, bricho min nafoukle, prsa tvrda a bradavky citlivé. test mam pozitivni a jsem 13 dni po et. jo a pořád mam chut na neco k jidlu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7833
2.9.20 21:10
@ipupartep píše:
Holky prosim o info, kolik dni se zahnizduje embryo vložené 4 den a jaké bývají příznaky. Jestli po zahnizdeni příznaky zmizí a nebo je jasné, ze se embryo neudrzelo. Moc dekuji za vase rady a zkusenosti :andel: :lol: :andel: :kytka:
Žádné příznaky,.pokud jseš stimulována tak bych příznaky neřešila uz jen proto že jseš nadopovana lekama vrchem spodem..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
2.9.20 21:46

@Skaiqy a kdyz bych stimulovana nebyla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7833
2.9.20 23:06
@ipupartep píše:
@Skaiqy a kdyz bych stimulovana nebyla?

Uhnízdění nemá žádné příznaky (max. špinění).. HCG (které změny v těle způsobuje) se začne vylučovat až po zanoření blastocysty..k příznakům skutečně dochází nejdřív den/dva před menstruaci ale ve většině případů až po vynechané menstruaci..

Moc bych se nepozorovala být Tebou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
3.9.20 07:44
@Skaiqy píše:
Uhnízdění nemá žádné příznaky (max. špinění).. HCG (které změny v těle způsobuje) se začne vylučovat až po zanoření blastocysty..k příznakům skutečně dochází nejdřív den/dva před menstruaci ale ve většině případů až po vynechané menstruaci..Moc bych se nepozorovala být Tebou..

Asi tak, je to ujeté, já už jsem na slovo příznaky trochu alergická 😀. Nepoznáš to, nemá cenu po tom pátrat a stresovat se tím. Ty slavné příznaky, pokud někdo cítí jsou většinou sugesce. Hladina HCG je zpočátku malá, až tak v tom 7 tt se může zacit dělat špatně od žaludku, ale to už budeš mít ověřené testem. Nejvíc se musím smát, když někdo popisuje jako příznak pár dní po transferu že litá často nmna malou. Jasně, to pár mm embryo ji už tlačí na močák 😂. Stejně tak zřavost a podobně. Trochu rozumu do hrsti, ta sotva pár mm velká tečka ve 4 nebo 5 týdnu fakt nemá takovou moc, aby se to na tvém těle nějak masivně projevilo. Jinak píchání a bolesti v podbřišku po transferu opravdu být můžou, ale jednak to může být podrážděním od katetru, jednak se většinou bere utrogestan, který způsobuje nafouklost a citlivost bradavek nezávisle na tom, zda je transfer úspěšný nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
3.9.20 07:49

P. S. Plus ještě logicky. Ty takzvané příznaky způsobuje narůstající hladina HCG. Pokud je tak malá, že ji nazachyti těhotenský test, který je už od 10j, jak by mohla tvé tělo nějak ovlivňovat? A to těch 10j je fakt nic, 2 týdny po transferu hladina něco mezi 300 - 3000j. Takže fakt zachytit nějaké změny dříve než je zachytí těhotenský test je prostě kravina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
3.9.20 08:22

@Synekdoche7 Ok dekuji za vysvetleni… a ja jsme mela 5 den vytok, ktery nebyl vubec vonavy… muze ten s tim nejak souviset. Bylo to jen ten den…jinak zase v poho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama