Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Dobré nedělní odpoledne,
prosím o radu. Vůbec nevím co mám dělat s Rododendronem před domem. Už při prohlídkách domu, jsem ho viděla jako velký problém. Před domem je ještě kousek pozemku, na kterém je právě on. Je obrovský a věřím, že v období květu bude i nádherný, ale teď je prostě obrovský a začíná se rozrůstat i přes chodník. Nechci ho zničit nebo zahubit jen zmenšit a teď nevím, zda-li se smí stříhat. Byla jsem ve dvou zahradnictvích a paní zahradnice mi odpověděly rozdílně. " Ano, můžete." X " No to vůbec, když ho zastřihnete, zežloutne a pojde." Nevím co tedy dělat. Máte někdo zkušenost. Předem děkuji
Jestli mate fcb, tak napište sem, je to nas osobní zahradnik. https://www.facebook.com/VJkozas/?…
@Dvojk Stryc mel na zahrade take velky rododendron a dost ho orezal. Asi mu to prospelo, protoze pak i normalne vykvetl. Ja se na ten nas take chystam. A kdyz pojde, zasadi se novy nebo neco jineho. Kdyz ti prekazi uz ted, tak ti stejne nic jineho, nez ho orezat, nezbyva.