Zákaz kouření

4806
21.6.15 10:27

Zákaz kouření

Od ledna bude zákaz kouření ve všech restauracích, pokud jsem správně pochopila.
Jaký na to máte názor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69009
21.6.15 10:30

@Lenka002 Můj názor je ten, že dokud bude prodej cigaret legální a stát na tom bude rejžovat na daních, tak nemá sebemenší právo podnikatelům diktovat, zda se u nich bude nebo nebude kouřit…
A co vím, tak ten zákon ještě neproššel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
merde
21.6.15 10:32

Uz, aby to bylo. Ziji v zemi, kde to plati dlouhodobe a je to fajn, kdyz clovek muze jit kamkoliv, aniz by ho palili oci a smrdel. Kuraci to tu berou v pohode, na cigarko si vzdycky vylezou ven.
Myslim, ze neni, co resit

• Nahlásit
  • Citovat
4148
21.6.15 10:34

Konečně rozumný zákon :) Ale kuřáci s tím nejspíš souhlasit nebudou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
21.6.15 10:40

Co já na to? Byla bych ráda, konečně bych nesmrděla po cigaretách po každé návštěvě restaurace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4806
21.6.15 10:42

@j.a.n.i1 Neprošel? Manžel tvrdí, že je to schválené. Jsem jen zvědavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.15 10:47

Já jsem 100% pro i když občas u piva kouřím. Ale fascinuje mě přístup státu, kdy ví jaké jsou u těchto neřestí následky ale prachy z cigár, alkoholu a gamblingu mu nesmrdí :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4912
21.6.15 10:48

Já jsem pro, konečně člověk bude moc chodit do restaurace aniž by ho tam někdo obtěžoval kouřením :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22792
21.6.15 10:48

Jsme pro ať se nekouří. Jsem sice kuřák, ale žila jsem zatím kde se kouřit nikde nesmí a je to super, hlavně nemusíte přemýšlet kam s dětmi na oběd, protože můžete kamkoliv. Člověk nesmrdi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
21.6.15 10:51

Jsem nekurak, ale nelibi se mne to. At si majitel reastaurace sam zvoli, zda chce mit podnik nekuracky ci kuracky, ja si pak zvolim, zda do te restaurace pujdu ci nikoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69009
21.6.15 10:53
@Lenka002 píše:
@j.a.n.i1 Neprošel? Manžel tvrdí, že je to schválené. Jsem jen zvědavá.

Co jsem našla, tak ho zatím schválila vláda (informace ze začátku června), takže ještě nemohl stihnout projít sněmovnou i senátem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
21.6.15 10:56

@Paní božská Prijde mi to v poradku, vzhledem ke statistikam hospitalitaci a financnim vydajum statu (a pojistoven) za lecbu somatickych i psychickych potizi zpusobenych zavislostnim chovanim.
@Lenka002 zatim to opravdu schvalene nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
21.6.15 10:58

UPrimne, je na nic rozdeleni restaurace na kurackou a nekurackou cast, clovek smrdi i z te nekuracke casti. Ale proc maji byt vsechny restaurace striktne nekuracke?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38984
21.6.15 11:00

Jsem proti a to jsem nekuřák. Majitel restaurace by si ve svém podniku měl určit, zda to má být kuracky nebo nekuracky podnik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69009
21.6.15 11:05
@lucenka píše:
Jsem proti a to jsem nekuřák. Majitel restaurace by si ve svém podniku měl určit, zda to má být kuracky nebo nekuracky podnik.

Jo, jsem na tom stejně… a taky jsem nekuřák.
Plus tedy ještě čistě z mého pohledu, ať si kuřáci kouří v hospodě a neobtěžuje mě hrozen kuřáků na chodníku před hospodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama