Smlouva u Vodafonu zrušení

5341
18.6.15 18:04

smlouva u Vodafonu zrušení

Ahoj holky mám neomezený tarif v Vodafonu na dva roky.Ted v září mi končí smlouva a chci přejít na kredit. Někdo mi říkal že musím zajít na pobočku a říct jim že od září už s nima pokračovat dál nechci jinak mi smlouva bude dál pokračovat?!A někdo zas říkal že v září automaticky Vodafone se mnou ruší služby pokud si nezažádám o další smlouvu.Co je na tom pravdy? když tam zajdu ted budou mi dělat problémy? Už nechci platit předražený paušál a od září už s nima fakt nechci mít nic společnýho tak jestli třeba budou schopný mi to pořád protahovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73231
18.6.15 18:26

@kacenka8 Nejlepší bude podívat se do smlouvy, kterou si podepsala, tam to budeš mít uvedené… ale jinak obecně mají většinou operátoři, že pokud nedáš do nějaké doby před vypršením závazku vědět, že nestojíš o pokračování, tak se automaticky prodlužuje na další 2 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16841
18.6.15 18:31
@j.a.n.i1 píše:
@kacenka8 Nejlepší bude podívat se do smlouvy, kterou si podepsala, tam to budeš mít uvedené… ale jinak obecně mají většinou operátoři, že pokud nedáš do nějaké doby před vypršením závazku vědět, že nestojíš o pokračování, tak se automaticky prodlužuje na další 2 roky.

Ne, ve většině případů to přejde na dobu neurčitou, ne, na dobu určitou. pak můžeš už vypovědět, kdy chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
18.6.15 18:47

Automaticky ti pokračovat nebude, vyzvou tě k prodloužení nebo neprodloužení smlouvy… Vodafone je v tomto hodně solidní!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5341
18.6.15 18:51
@JaneDoe píše:
Automaticky ti pokračovat nebude, vyzvou tě k prodloužení nebo neprodloužení smlouvy… Vodafone je v tomto hodně solidní!

Tak to jsi mě uklidnila mě právě plno lidí straší jak budou dělat problémy. Myslíš teda že tam mám zajít už ted a upozornit je na to že po skončení smlouvy už s nima nechci pokračovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
18.6.15 18:53

@JaneDoe Psala jsem to v jiné diskuzi-zakladatelka dala dotaz dvakrát. Manžel rušil smlouvu a mluvili s ním, jestli chce nechat číslo a chtěl ho zrušit, přesto smlouva byla ukončena k 22.5 a číslo zrušeno až ke 3.6 a tím mu naběhl i jeden paušál navíc bez slevy, t. j. o cca 200 dražší. Zúčtovací období bylo do 9.6.
Takže ne vždy je solidní… Možná /asi určitě/ záleží, na koho narazíte a my vychytali to horší. Stálo nás to 800 Kč :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
18.6.15 18:54

Mám čerstvou, nepříjemnou zkušenost. Manžel pracuje dlouhodobě v Německu a čekali jsme, až skončí 2 roky, abychom nemuseli platit „neomezený“ paušál 700 stovek zbytečně.
Smlouva končila v květnu, měsíc a půl před jsem poslala výpověď /vzor mají na netu/. K 20.5 skončila smlouva a jaké bylo mé překvapení, když jsem koukla do samoobsluhy a tam bylo skoro 800 částka k zaplacení na další měsíc. Tak jsem naběhla do prodejny a jak jsou fikaní… Smlouva byla psaná na slevu 20% z plné ceny paušálu, tudíž jsme ukončili vlastně slevu a dál běžel paušál v plné ceně. No vyřvala jsem si tam skoro hlasivky. Zrušila jsem celé číslo a Vodafone už nee. Stejně jako jsem platila účet na prodejně s vysokohorskou přirážkou 79 Kč!!!
I když ono to bude všude stejné, dokud člověk platí, tak jsou jak sluníčko a jak chce odejít nebo něco, co jim vezme zisk, tak je zle.
A nehledě na to, že na lince řeknou A a v prodejně A neplatí, vždy platilo B…

Zjisti si, na co máš smlouvu, přesně a chtěj vše písemně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
18.6.15 18:54
@kacenka8 píše:
Tak to jsi mě uklidnila mě právě plno lidí straší jak budou dělat problémy. Myslíš teda že tam mám zajít už ted a upozornit je na to že po skončení smlouvy už s nima nechci pokračovat?

jojo klidně můžeš, ale dojde ti sms, že ji můžeš prodloužit na netu nebo zrušit…
pokud ji budeš chtít rušit tak se připrav že ti dají výhodnou nabídku atd :-) ale pokud si budeš trvat na svém tak není problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
18.6.15 18:55

@Halamka to je špatný postup… je mi to líto :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5341
18.6.15 18:58
@JaneDoe píše:
jojo klidně můžeš, ale dojde ti sms, že ji můžeš prodloužit na netu nebo zrušit…
pokud ji budeš chtít rušit tak se připrav že ti dají výhodnou nabídku atd :-) ale pokud si budeš trvat na svém tak není problém

No na to jsem připravená už mi volala operátorka tak jsem jí říkala že to chci stejně zrušit že platím paušál 1000 tak mi nabídla paušál za 850kč :Dtam jde o to abych pak neměla problémy jako zakladatelka co píše svojí špatnou zkušenost výše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
18.6.15 18:58

@JaneDoe díky, ale co už. Zkušenost se cení  :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73231
18.6.15 19:51
@araw píše:
Ne, ve většině případů to přejde na dobu neurčitou, ne, na dobu určitou. pak můžeš už vypovědět, kdy chceš.

Ne vždycky, zrovna teď jsem řešila sousedovi opakované prodloužení na další 2 roky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama