Znělka z reklamy na O2

verulicek
19.6.15 20:51

znělka z reklamy na O2

Ahoj holky…původně jsem chtěla založit diskusi, protože jsem hledala písničku, která v té znělce hraje :-) ale už jsem ji našla. A hraju si ji teď už potřetí a říkám si, že se třeba někomu z vás taky ta muzika líbí, tak se o to podělím :mrgreen:
takže tady ta písnička: https://www.youtube.com/watch?…
Je to asi nově vzniklá kapela (duo) mladých kluků z Austrálie, ale nejsem moc zdatný angličtinář a nějak se mi toho nedaří moc dohledat…jen teda hoši se jmenují Matt Carins a Ryan Henderson, našla jsem většinou na youtube jen nahrávky Ryana…ale celkem dobře se to poslouchá :-) pokud byste někdo zjistili nějaké zajimavosti (třeba jak dlouho spolu hrají nebo nějakou historii, články atd., klidně to sem hoďte). Dík :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

435
19.6.15 21:05

Zrovna dneska jsem si říkala, že jí někde zkusím najít :) Díky! Taky se mi moc líbí :pankac: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
19.6.15 21:09

@Mistee je to podobně chytlavé jako ta znělka kde padaly ty balónky z kopce nebo co to bylo..už nevím..taky jsem to tehdy hledala :-D

• Nahlásit
  • Citovat
435
19.6.15 21:13

@verulicek Jo to já taky :lol: Je fakt, že písničky do téch reklam vybírají pěkný… Á, zrovna jí hrajou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
19.6.15 21:15

@Mistee Našla jsem tady od nich něco tři roky starého.. https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
19.6.15 21:24

@Mistee a když jsem si našla jejich nahrávky každého zvlášť, tak nic moc…oni jsou prostě dobří dohromady..ten Matt na můj vkus je lepší muzikantsky, ale má slabý hlas…ale zase hezkou barvu jako doplněk k dominantnějšímu hlasu. Jsou to mláďata tak jim fandím, aby jim to vyšlo :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
435
19.6.15 21:27

Dohromady se mi líbí, pěkně jim to ladí :pankac: Jsem zvědavá, jestli o nich bude někdy nějak víc slyšet..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
19.6.15 21:32

Chtěla bych mít tolik času na to poslouchat znělky od O2… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
19.6.15 21:37

@Andenne tak já většinou zvládnu u poslouchání muziky dělat i další věci že.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
381
19.6.15 21:40
@verulicek píše:
@Andenne tak já většinou zvládnu u poslouchání muziky dělat i další věci že.. :lol:

Yes, great!!! já musím odpovídat na trilion dotazů…hudbu si vychutnávám až v noci, když spějí… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
19.6.15 21:43

Já mam zatím jedno, tak se to dá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
19.6.15 21:50

@Andenne tak já mám zatím štěstí…dítě je za A muzikální a v hudbě si frčí…a za B od sedmi spí :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
21.6.15 21:15

Tak jsem našla ještě další dvě skladby od této dvojice, měli by být v budoucnu součástí jejich prvního zamýšleného alba (Drifting) Tak snad se ho dočkáme :dance:
https://soundcloud.com/hollow-coves

• Nahlásit
  • Citovat
435
21.6.15 21:24

@verulicek :mavam: paráda, snad jo :) Dneska reklamu dávali snad stokrát a písnička mi připadá čím dál lepší :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
21.6.15 21:33

@Mistee já už jsem si vyhledala i slova :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie