Základní mzda - čistá mzda?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
4.2.16 19:08

Chci se zeptat. Dnes jsem podepisovala nový platový výměr. Je na něm napsáno, že od 1.1.2016 mi náleží tarifní mzda xxx. Dříve to bylo rozepsáno jako základní mzda xxx + osobní ohodnocení xxx. Ptám se zda-li tarifní = základní, nebo tarifní = základní + osobní ohodnocení.
Jestli je to dohromady polepšila jsem si o 500, pokud zvlášť, tak o 1500,–Kč.
Děkuji.

  • Citovat
  • Upravit
15814
4.2.16 20:07
@Anonymní píše:
Chci se zeptat. Dnes jsem podepisovala nový platový výměr. Je na něm napsáno, že od 1.1.2016 mi náleží tarifní mzda xxx. Dříve to bylo rozepsáno jako základní mzda xxx + osobní ohodnocení xxx. Ptám se zda-li tarifní = základní, nebo tarifní = základní + osobní ohodnocení.
Jestli je to dohromady polepšila jsem si o 500, pokud zvlášť, tak o 1500,–Kč.
Děkuji.

tarifní mzda = mzda daná nějakým tarifem (nemyslíš spíš plat a platové tabulky, které se teď od ledna zvedaly?), tedy vlastně základní, taková, na kteru má nárok každý, kdo je v daném tarifu zařazení. na druhou stranu osobní ohodnocení bývá na platém výměru taky napsáno, takže mně to přijde, že ti sice zvedli základní mzdu, ale peníze na ni vzali z osobního ohodnocení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.16 20:11

@sagina tak si myslím, že to bude. Zvednou základ, uberou na osobku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.20 20:24

Ji

Hh

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
23.12.20 20:24

Kkk

Ejej

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat