Základní mzda - čistá mzda?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
4.2.16 19:08
- Citovat
- Upravit
4.2.16 20:07
@Anonymní píše:
Chci se zeptat. Dnes jsem podepisovala nový platový výměr. Je na něm napsáno, že od 1.1.2016 mi náleží tarifní mzda xxx. Dříve to bylo rozepsáno jako základní mzda xxx + osobní ohodnocení xxx. Ptám se zda-li tarifní = základní, nebo tarifní = základní + osobní ohodnocení.
Jestli je to dohromady polepšila jsem si o 500, pokud zvlášť, tak o 1500,–Kč.
Děkuji.
tarifní mzda = mzda daná nějakým tarifem (nemyslíš spíš plat a platové tabulky, které se teď od ledna zvedaly?), tedy vlastně základní, taková, na kteru má nárok každý, kdo je v daném tarifu zařazení. na druhou stranu osobní ohodnocení bývá na platém výměru taky napsáno, takže mně to přijde, že ti sice zvedli základní mzdu, ale peníze na ni vzali z osobního ohodnocení.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
4.2.16 20:11
@sagina tak si myslím, že to bude. Zvednou základ, uberou na osobku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Anonymní
Anonymní
Chci se zeptat. Dnes jsem podepisovala nový platový výměr. Je na něm napsáno, že od 1.1.2016 mi náleží tarifní mzda xxx. Dříve to bylo rozepsáno jako základní mzda xxx + osobní ohodnocení xxx. Ptám se zda-li tarifní = základní, nebo tarifní = základní + osobní ohodnocení.
Jestli je to dohromady polepšila jsem si o 500, pokud zvlášť, tak o 1500,–Kč.
Děkuji.