Zaklánění hlavičky u miminka

Anonymní
28.1.21 09:43

Zaklánění hlavičky u miminka

Dobrý den, moc vás prosím o radu/pomoc… Mám skoro dvouměsíční holčičku a neustále chce zaklánět hlavu „šíleným“ způsobem. Když ji beru do rukou, do ruky mi začne hlavou dost tlačit, když leží v postýlce nebo na podložce, má hlavu stále zakloněnou… Dáváme k ní různé věci, aby je pozorovala a neměla důvod být zakloněná, ale nepomáhá to. Je fakt, že nám začala pomalu zvedat hlavu už na bříšku v porodnici, říkali mi, že je to dost neobvyklé a nedokázali říct, jestli je to správně nebo špatně. Zmiňovala jsem se pokaždé paní doktorce, ale u ni samozřejmě pokaždé spí a tak to u ni nedělá. :roll: Kontrolu máme až za dva týdny, tak se teď zkouším obracet i na vás, jestli jste se s tím náhodou některá nesetkala a jak se to dá řešit. Moc vám děkuji za pomoc. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2170
28.1.21 09:52

Ahoj, malej to taky dela, má tu hlavu kolikrat v pravým uhlu k zadum :lol: (směrem dozadu) hlavou se taky snažil operovat brzy, a nikdo mi na to nic špatného neřekl. Podle me to děti proste dělají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4343
28.1.21 10:07

Je to špatně. Moje tchyne je rhb sestra miminek a je to špatný pohyb, je třeba na brisku pridrzovat zadek směrem dolu… ale řekni to doktorce, je to jen o správném pridrzovani. Zaklon se taky dost děla, když je hodně vyvýšená podložka. Ty děti se jakoby snaží zachytit, aby neklouzaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat