Zalomení hlavičky 7. týdenního miminka :-(

Anonymní
17.7.13 11:21

zalomeni hlavicky:-(

Ahoj maminky.ted sem davala sveho 7 tydenniho synka odkrknout a neuvedomila sem si to pro neco sem sahla a uplne sem zapomnela drzet hlavicku:-( malej se mi prelomil dozadu:-( mam z toho uz ted deprese:-( sem blba!!! Dlouho si to budu vycitat!!! Nemohlo se mu nic stat?:-( zacal hned brecet ale to je spis ze se lek.:-( dekuji Vam

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22691
17.7.13 11:23

Jejda, klid, to se jen lekl :) V 7 týdnech už má hlavičku celkem pevnou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
17.7.13 11:24

Velmi pravdepodobne se mu nic nestalo. Deti nejsou z cukru. Navic uz to neni ani novorozenec. Tim ale nerikam ze mu ji drzet nemas. To urcite ano. Stane se. Prestan si to vycitat. Hadam ze priste uz si das vetsi pozor :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58543
17.7.13 11:26

Plakal z leknutí.. příště si dáš majzla, to je hlavní. Taky se mi stalo, že sebou škubnul a já nepřidržovala.. stane se ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22835
17.7.13 11:27

Takových situací ještě přijde, že si budeš říkat, jak si neskutečně blbá krá.. počkej, až ti dítko prvně spadne z postele…nebo podruhé :mrgreen: až si nabije kokos na prolejzačce…
Pokud plakal jen chvilku, tak to bylo opravdu jen leknutí. Kdyby se mu např. náhodou natáhl nějaký sval nebo tak něco, tak věř, že bude řvát dlouho, případně i opakovaně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4433
17.7.13 11:27

Taky se mi to stalo, i když jsem si myslela že je opřený o moje rameno a měla jsem na jeho temeni ruku, najednou vystřelil hlavičku dozadu, měla jsem z toho blbej pocit ale nic se nestalo, příště jsem tu ruku měla pevněji. a to bude dobrý neboj :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
17.7.13 11:28

Klííííd, pokud hned začal plakat, tak je OK, neboj nic hrozného si neudělala, teda to neznamená, že to máš opakovat, ale časem uvidíš co všechno s dítětem uděláš „nedovoleného“ :roll: i kdyby ses snažila sebevíc, tak chyby se stanou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25130
17.7.13 11:35

Taky se mi to stalo, když jsem ho dávala po koupání na přebalovák, nějak mi vyklouzl, nebo jsem tu hlavičku nedržela, už nevím, taky začal plakat, ale spíš z leknutí, za chvilku přestal a byl v pohodě :hug: příště si dáš pozor, ale jak psaly holky, takových situací ještě bude :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
17.7.13 12:13

Miminka jsou relativně jak z gumy…lekl se to je celé nejsi první a ani poslední… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama