Reklama

Žaludek v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 11.04.11 09:26
žaludek v těhotenství

Ahoj, chci se zeptat, jak jste to měly s trávením v těhotenství. Teď nemluvím o těhotenstkých nevolnostech. Těmi jsem trpěla a hodně silnými, cca do 16 týdne. Mám teď namysli obecně zažívání. Dost často se mi stává, že mám žaludek na vodě, pálí mě žáha, jsem taková „přecpaná“ i když zase až tak moc nejím…máte s tím zkušenosti a poradíte mi, co na to? Včera mě to večer chytlo docela silně,jenže si připadám tak celkově, jakoby „na mě něco lezlo“, tak nevím :nevim: díky za odpovědi

Reklama

Reakce:

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 11.04.11 09:34

zaha me pali nonstop od zacatku kazdy den…uz jsem si nejak zvykla,takze pouzivam rennie a nebo sklenku birela…

taky mi kolikrat prijde,jak kdybych mela uvnitr sutr

Příspěvek upraven 11.04.11 v 10:06

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 11.04.11 09:35

a ten birel mi pomaha od toho tlaku a pocitu plneho zaludky,vzdycky si po nem paradne odbrkam a je lepe :palec:

burgundy
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 11.04.11 09:59

ahoj,přesně ty stejné pocity. cpu se rennie pepermint, to pomáhá jak od žáhy tak pocitu přeplněnosti

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 11.04.11 10:13

ok díky, takžel birel jako pivo? se tak hloupě ptám, ale asi ano :mrgreen:

Loraine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.11 10:37

Ahoj, tak to je naprosto přesný , dám si jen trochu jídla nebo třeba i jen jablko a břicho se mi nafoukne a tlačí, jak kdybych snědla svíčkovou s devíti a půl pařížskýho dortu :nevim: Můžu potvrdit, že Birell je na to fakt dobrej, taky jsem ho začala domů kupovat. A jo, je to pivo :palec: Nealkoholický, můžeš si vybrat světlý nebo polotmavý

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 11.04.11 10:54

fajn, Holky, díky moc, koukám Loraine, že jsi skoro stejně jako já…takže máme obdobné potíže :mrgreen: no já mám takové podezření, že jak mi je šoufl hlavně to odvčera, že jsem si to udělala tím, že jsem zdobila perníčky a olizovala ten sníh…a asi mi ten rozpuštěnej cukr nesednul…

Scarlett2011 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.11 11:12

Tak mne nejvic zabira:

Jist malo ale casteji.
Sklenice ledove vody s citronem
Sklenice hodne studeneho mleka
Coca Cola
Voda s jedlou sodou ( To ale piju jen kdyz je nejhur)
Lezet na levem boku
Nelehat si po jidle
Rennie mi nepomohlo, ale nekomu treba pomuze

Zkus to vsechno a uvidis. Mam dva tydny do porodu a diky temto vecem uz nemam problemy.

Taky moc nejez sladke, to to vetsinou jeste zhorsi. :-)

Loraine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.11 12:01
vegiska píše:
fajn, Holky, díky moc, koukám Loraine, že jsi skoro stejně jako já…takže máme obdobné potíže :mrgreen: no já mám takové podezření, že jak mi je šoufl hlavně to odvčera, že jsem si to udělala tím, že jsem zdobila perníčky a olizovala ten sníh…a asi mi ten rozpuštěnej cukr nesednul…

Vidíš, to jsem si ani nevšimla. Byl to zjevně plodný měsíc :lol:

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 11.04.11 13:23
vegiska píše:

jojo,zkus birel polotmavy,moc prijemne se pije,me pomaha fakt dobre a nebo pak ty rennie

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >