Zánět zubu a chřipka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
386
1.10.21 18:19

Zánět zubu a chřipka

Dobrý podvečer, mám zánět zubu (7nahoře vpravo). Kanalky ma zaplněné, zubní čep, zaplombovaný. Doktor uznal, že je na extrakci. Jdu na ní 6.10. Bojuju s tím zánětem už týden. Od pondělí mě sejmula asi chřipka. Zvýšena teplota. Bolest nosu, ucpany nos, bolest dutin, bolest mandle, obří otok mandle. Ale vše na pravé straně. Tak si říkám zda to je chřipka a nebo to je vše od toho zubu? Zub boli je oteklý ale už to není tak šílená bolest jak před týdnem (brala jsem 3 denní antibiotika). Minulý tyden pomohl jen Nimesil. Teď jsem brala na tu „chřipku“ brufen jelikož by se Nimesil na chřipku brát neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18525
1.10.21 18:52

@Glumka Chripku urcite nemas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
1.10.21 19:00

@cecetka takze ten zmetek zub? :( no to teda budou zazivnych 5 dni a o tom trhani ani nemluve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9095
1.10.21 19:50
@Glumka píše:
@cecetka takze ten zmetek zub? :( no to teda budou zazivnych 5 dni a o tom trhani ani nemluve

Proč si nezajedeš na pohotovost?
Jestli máš od doktora souhlas s vytržením tak tam ti ho vytrhnou a nemusíš se trápit až do 6,10.
Nech si dát injekci a bude to o. k

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35459
1.10.21 20:00
@Glumka píše:
Dobrý podvečer, mám zánět zubu (7nahoře vpravo). Kanalky ma zaplněné, zubní čep, zaplombovaný. Doktor uznal, že je na extrakci. Jdu na ní 6.10. Bojuju s tím zánětem už týden. Od pondělí mě sejmula asi chřipka. Zvýšena teplota. Bolest nosu, ucpany nos, bolest dutin, bolest mandle, obří otok mandle. Ale vše na pravé straně. Tak si říkám zda to je chřipka a nebo to je vše od toho zubu? Zub boli je oteklý ale už to není tak šílená bolest jak před týdnem (brala jsem 3 denní antibiotika). Minulý tyden pomohl jen Nimesil. Teď jsem brala na tu „chřipku“ brufen jelikož by se Nimesil na chřipku brát neměl.

Chřipka to není určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35459
1.10.21 20:01
@Glumka píše:

Klidně to může být nějaká viróza. Ale chřipka určitě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28166
1.10.21 20:07

@Glumka no můžeš mít angínu nebo covid - měla jsi jít k lékaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
1.10.21 21:21

Otok mandle - jestli jsou tam čepy a hodně to bolí, tak to bývá angína

Na zákrok bych šla jen jako zdravá, hlavně teď v době Covidu. Můžeš to posunout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
3.10.21 10:06

@Stevia nejsem pohotovostni typ. Nerada otravuju doktory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat