Zapáchající výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sunny7
Kecalka 210 příspěvků 18.04.15 20:25
Zapáchající výtok

Zdravím vás, ráda bych se konečně vypsala ze svého problému. Tak před 3 roky se u mě objevil zapáchající výtok a tak jsem šla k doktorce, dostala antibiotika+čípky. Zápach do 2 dne přešel, ale tak po měsíci se mi to opět vrátilo. Od té doby se léčím, utratila jsem xx Tisíc za výplachy a podobně. Už tak rok na mě nefunguje opravdu nic… Naposledy jsem byla cca před měsícem u doktorky a udělala kultivaci a na ní mi nasadila antibiotika+čípky. ( prý střevní bakterie?) Po dobrání změna na 0% opět. S přítelem spím s kondomem a stále během sexu to začne tak,,smrdět", že se mi chce brečet. Druhý den ani nemluvím…:( Jsem z toho doslova na práškách na hlavu. Je mi hrozně a žít s tímhle do konce života tak to asi nemá smysl… Před půl rokem jsem byla na 2 konizacích!! Doktorka mi stále říkala, že je to z toho(špatný cytologie), ale jak vidím tak žádná změna se nekonala. Teď jsem se vykašlala na školu ( druhák VŠ), protože to už se fakt nedalo, sedět někde x hodin a cejtit to. Přítel se mi směje a už semnou ani nechce spát. Nevím co mám dělat, jsem opravdu na dně a pořád jenom brečím. Nemohli by to být třeba chlamydie nebo něco takového? Doktorka pořád předepisuje a nic na mě nefuguje. Mám zajet někam do prahy? Mám vůbec nějakou šanci na normální život??… Předem díky za každou odpověď.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
jary1
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 18.04.15 20:39

Ahoj, zkušenost s tím to žádnou nemám, ale zkusila si názor ( léčbu) jiného lékaře?

jdukolem
Hvězda diskuse 49243 příspěvků 18.04.15 20:41

Změnila bych lékařku..tato evidentně zkusila co umí a problém se nevyřešil, tak bych se obrátila na dalšího odborníka… jo a vrátila se do školy.. to určitě

sunny7
Kecalka 210 příspěvků 18.04.15 20:41

Bohužel nezkusila, ale mám určitě v plánu, ale nejblíže je zde tak 50 km :/ |Nevím co dělám špatně, že nic nezabírá.

fialka09
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 18.04.15 20:45

Taky bych vyměnila doktorku, i za cenu dojíždění..zkoušela jsi třeba brát laktobacily? Nebo nějaké jiné doplňky stravy?
A chápu, že to je v tvém stavu obtížné, ale zapracovala bych na psychice..pak je to začarovaný kruh..
Jo a partnera bych kopla do řiti..

jary1
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 18.04.15 20:46

Souhlas s @jdukolem, vrat se do školy a vyhledej jiného lékaře. I kdyby měl být 100km daleko! A to co nejdriv, aby si mohla zase vést normální život.
Jinak ty nemusíš dělat špatně nic, mohla doktorka určit špatnou diagnózu.

sunny7
Kecalka 210 příspěvků 18.04.15 20:49

Dobře holky, konečně jsem odhodlaná a hned v pondělí se objednám k někomu jinému… Jinak jsem brala dlouhodobě laktobacily i různý doplňky stravy na posílení imunity a bez výsledku…

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 18.04.15 20:51

A třeba bylinky jsi zkoušela?

sunny7
Kecalka 210 příspěvků 18.04.15 20:54

Bylinky jsem žádné zatím nezkoušela

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 18.04.15 21:00
@sunny7 píše:
Bylinky jsem žádné zatím nezkoušela

Třeba Podhorná má přímo sadu na výtoky a mykózy. Určitě bude mít něco i Dědek kořenář nebo Jonáš. Ale ty takhle neznám.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23392 příspěvků 18.04.15 21:05

@omites nemáš prosím odkaz?
@sunny7 jak píšou holky, zkusi i jiného lékaře a upřímně? Tvůj partner by taky patřil nakopat do zádele.

vyrovnaná žena
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 18.04.15 21:07

Třeba nosíš špatné oblečení, obtažené kalhoty, zkus sukni.
Sedací heřmánkovou koupel

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 18.04.15 21:09
@lleennttiillkkaa píše:
@omites nemáš prosím odkaz?

http://nadeje-byliny.eu/…-organu.html

Pro bonzáky - pro Podhornou nedělám, neobjednávám a neživím se tím ;-)

vyrovnaná žena
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 18.04.15 21:11

@omites
díky

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23392 příspěvků 18.04.15 21:11

@omites děkuju a kdyby tě někdo nabonzoval, tak se tě zastanu, neb jsem tě o to poprosila :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama