Reklama

Zapíchlá jehla v noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 07.02.09 14:35
zapíchlá jehla v noze

Ahoj, včera si dcerka píchla do nohy jehlu, která se zlomila a druhý konec jsem nikde nenašla. Na chodidle se nezdá, že by tam kus jehly zustalo, ale nechce chodit. Musim ji přenášet a když se toho malinko dotku, tak se rozbrečí. Nevím, zda má strach se na nohu postavit, nebo jí to opravdu bolí. Je možné, že tam zustala malá špička jehly a proto ji to tak bolí? Já když si píchla do nohy špendlik, tak po chvili bylo po bolesti i na dotyk. Tak nevim, zda jit k lekaři, aby se na to kouknul a popřípadě ji to vytáhnul. Těžko říct, zda tam něco zustalo. Když po tom lehce přejedu psrtem, tak nic necítim. Co myslíte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sandrik
Neúnavná pisatelka 19773 příspěvků 07.02.09 15:00

já měla takhle zapíchlou třísku v patě … kus jsem si vytáhla a myslela, že to bude dobrý, ale bolelo to dva dny, na pohled nic vidět nebylo, ani to nebylo zarudlý ale já nemohla skoro chodit - dostalo se to hluboko, kde to začalo hnisat a já si to musela rozříznout cca 3mm do hloubky ble :?

možná bych pro jistotu dojela s malou k doktorovi, ať se na to podívá, jestli tam kousek jehly nezbyl. Držím palce, snad to bude jen podrážděný a nic zapíchlýho tam mít nebude

akinorev
Kecalka 321 příspěvků 07.02.09 15:06

Asi s ní raději zajdi k doktoru…na pohled to nemusí být vidět a přece tam kousek někde může být. :?
Držíme palečky at tam nic není.....

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 07.02.09 17:02

Hmm, to je blbý, němáš černou mast? Že bys to zkoušela takto vytáhnout do pondělí a pak k dr.? Nebo homeopatikum Silicea - vypuzuje z těla cizí předměty.

Bubina
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 07.02.09 17:47

Bez okamzite k doktorovi, jehla se muze zaseknout nekde v tele a to je pak zle !!!!!!!!!!!!!!!

pitrisek
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 07.02.09 19:57

to je pravda.
jít k doktorovi. Ten Ti řekne jestli tam něco zůstalo nebo ne - že by to tam zůstalo to bych opravdu neriskovala.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 07.02.09 19:59

Ahoj, tak už píšu. Odpoledne jsem pro klid duše zajela s holkou na chirurgii a na rentgenu opravdu byla zapíchnutá jehla 2 cm dlouhá :roll: . No bylo to hrozný :cry: :cry: . Chudáček málá. Já jsem na tom sále málem sebou sekla. Měla to hluboko, tak ji to rozřízli a pak se schovala ještě dál. Takže 20 minut mi tam beruška plakala. Má v nožičce teda diru pořádnou kvuli takovýmu zmetkovi a kvuli mě taky :oops: :oops: . Já jsem včera zašívala oblečení a mimino mi začalo brečet, tak jsem automaticky jehlu píchla vedle sebe. No a pak jsem si za boha nemohla vzpomenout, kam jsem ji vlastně pichla. Čvrt hodiny jsem ji hledala a pak si řekla, že už je asi v jehelničku a že až dám dět spát, tak se ještě kouknu. No a 5 minut před tím, něž šli spinkat, tak Kikinka skákala kolem stolu a najednou začala plakat. A už to bylo. Tak jdeme na převaz v pondělí. hrozný nervy.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 07.02.09 20:01

Kykousek: teda to je mazec! Chudák malá. Držím palce, ať je Vám co nejdřív dobře.

pitrisek
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 07.02.09 20:02

:cry: :cry: Kykoušku neobviňuj se, to se bohužel může stát každému :cry:
akorát je mi malé i tebe líto, že budete s tím mít trápení, ale to se zahojí :cry:
tak přeju ať je to brzo.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 07.02.09 20:03

A ještě si ji tam pichla tou druhou stranou, kde je očko na nit. Choudátko, ted spinká vyčerpáním a má nožičku nahoře. Já jsem ale krkavčí matka :oops: :oops:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 07.02.09 20:06

Hele, stanou se i horší věci. Jen je blbý, že ji to bude asi dost bolet a omezovat v pohybu… ale děti jsou odolný! :-)

pitrisek
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 07.02.09 20:13

Hele Kykoušku, kdybys byla krkavčí matka, tak to nepůjdeš psát na emimino.
Kdybys byla krkavec, tak teď sedíš s kafem u televize a řekneš „no jo, má to venku no, chvíli bude kulhat ale to bude v pohodě“. Fuj sice mě z toho co jsem napsala mrazí, ale jsou i takový lidi :cry:
takže krkavec určitě nejsi - a víš co Ti řeknu?? já jsem XY-krát tu jehlu někde zapomněla taky. Pak jsem si teda stokrát nadávala. Teďka už si dávám pozor, ale stejně… je to takovej pitomej malej tenkej téměř neviditelnej předmět, na kterej se fakticky snadno zapomene!!

A ještě Ti připíšu příhodičku: kámoška si do prdele zapíchla hnedka čtyři jehly najednou když jí bylo 19, její mamka nechala na křesle jehelníček. Auuu to bylo krve teda.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 07.02.09 20:18

No ale stejně si řikám, že kvuli moji nedbalosti ted beruška bude trpět a chudák když ji pořád vidim na tom sále jak neví, co se ji bude dělat… no fuj. Už šít nebudu a radši koupim nový. Pitrisku, to jsi mě rozesmála s tou příhodou :lol: . Vím, že na tom k smíchu nic není, ale nemohla jsem si pomoct.

akinorev
Kecalka 321 příspěvků 07.02.09 20:22

Chuděrka malinkááá......tak at se jí to brzy zahojí..a hlavně at to nebolí…

Joo a určitě nejsi krkavčí matka…tak si to tak nevyčítej

.to jsi mi akorát připoměla,že to dělám taky…jen já to píchnu do křesla do té opěrky.A kolikrát jsem na to přišla až večer u tel.....

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 07.02.09 20:44

Jsem ráda, že to nedělám jen já :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >