Zapomenutí jedné antikoncepce

Anonymní
22.4.20 11:49

Zapomenuti jedné antikoncepce

Beru každý den v 8hodin antikoncepci ale včera sem v 8 hodin zapoměla blbec vzít a sex jsem měla nechráněny tím pádem v 11 hodin po 3 hodinách zapomenutí. Je velká pravděpodobnost otěhotnění že? Prášek sem vzala asi až po 15 hodinách což je v háji. A jinak sem v půlce platicka. Kdy nejdřív si můžu udělat těhotenský test? Menzes od porodu ještě jsem nedostala. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8
22.4.20 11:57

No přímo na příbalovém letáku antikoncepce je pravděpodobnost otěhotnění po zapomenutí pilulky. Podívala bych se na to, každá antikoncepce to má jinak. U své vím, že v polovině plata je to v pohodě. Naopak na začátku a na konci je nějaká pravděpodobnost otěhotnění, ale uprostřed myslím ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.20 09:03

Zapomenutí jedné pilulky

Ahoj, ve středu jsem si ve 23 hodin zapomněla vzít pilulku, tak jsem si ji vzala ve čtvrtek ráno asi v devět. Nechráněný styk jsem měla v neděli, kdy jsem od čtvrtka normálně papkala pilulky, podle svého harmonogramu. Antikoncepci užívám od října 2019. Myslíte, že je určitá možnost otěhotnění? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24820
17.5.20 09:07
@Nedochvilná píše:
Ahoj, ve středu jsem si ve 23 hodin zapomněla vzít pilulku, tak jsem si ji vzala ve čtvrtek ráno asi v devět. Nechráněný styk jsem měla v neděli, kdy jsem od čtvrtka normálně papkala pilulky, podle svého harmonogramu. Antikoncepci užívám od října 2019. Myslíte, že je určitá možnost otěhotnění? 8o

Co píse přibalák? V jakém týdnu braní jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 20:17

Důležité je nevynechat pilulku první týden po měsíčkách. To mam od gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
17.5.20 22:12

@Russet vynechala jsem poslední pilulku před bílýma. Takže jsem si ve čtvrtek vzala z nového platíčka žlutou a přeskočila krámy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.20 22:13
@Anonymní píše:
Důležité je nevynechat pilulku první týden po měsíčkách. To mam od gynekologa.

Tohle byla poslední tabletka před bílýma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 22:44
@Nedochvilná píše:
Tohle byla poslední tabletka před bílýma.

Tak to by mělo být v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama