Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Taky moc nechápu, jestli se jedná o 13 a nebo tu 5 letou, že je to mrzí..
Pokud to mrzí a pláče 5 letá, tak to chápu, ale u té 13 mi přijde, že je to přehnané ne
![]()
Děti si už chtějí plánovat prázdniny sami - ty druhé sestřenice a prostě někdy se to sane, že jednou ty prázdniny a dětství skončí tak jak to chodilo každý rok..
Mě o tak sice skončilo o rok později, ale prostě jsme musela přijmou fakt, že už nejme malé děti, že každý se mění ![]()
Taky mě to bylo líto, ale určitě bych to nehnala do extrémů..
Já si to četla znovu a momentálně mně na prvním příspěvku zarazila tato věta
Bohuzel i kdyz jsme se sestrou vyrustaly ve stejnem prostredi, jsme kazda uplne jina a tak sestre nevadi, kdyz je treba jeji synacek u nekoho ciziho
No já nevim, ale neudělala sestra to samé, co bys chtěla udělat ty?
Sestra dala syna na hlídání k tetě a ty vlastně chceš to samé. Takže jste stejný ![]()