Reklama

Záruka u výprodeje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Medin
Kecalka 184 příspěvků 25.06.11 10:15
Záruka u výprodeje

Dobrý den, chtěla jsem koupit vybavení salonu ve výprodeji, ale řekly my že pokut je to ve slevě tak že se nato nevstahuje záruka, je to pravda? Má stím někdo skušenost? Děkuji

Reklama

Reakce:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 25.06.11 11:09

Ze zákona platí záruka i na zboží ve výprodeji, takže se nenech odbýt :wink:

veritas
Kecalka 219 příspěvků 25.06.11 13:16

Pokud je výprodej z důvodu likvidace podniku, je otázka, zda bys vůbec měla kde zboží reklamovat - ale případně je možné reklamovat i přímo u výrobce.
Nelze reklamovat jedině vadu, pro kterou bylo zboží zlevněné, ale to asi není tento případ.

mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 25.06.11 13:25
veritas píše:
Pokud je výprodej z důvodu likvidace podniku, je otázka, zda bys vůbec měla kde zboží reklamovat - ale případně je možné reklamovat i přímo u výrobce.
Nelze reklamovat jedině vadu, pro kterou bylo zboží zlevněné, ale to asi není tento případ.

Přesně tak. Záruka je 2 roky, jen nelze uplatnit na vady, kvůli kterým bylo zboží zlevněno. Pokud se jedná o běžnou slevu, tak je záruka bez omezení vady 2 roky. Jestli podnik končí, těžko pak hledat kde vyreklamovat…

Medin
Kecalka 184 příspěvků 25.06.11 13:27

Vybavení je slevněno jen proto že se zrušila jedna jejich pobočka a skladové zasoby zni se daly do výprodeje a zlevnily. Aspon tak mi to tvrdí.

Medin
Kecalka 184 příspěvků 25.06.11 13:30

Oni mají dokonce na vybavení záruku jen pul roku (u těch nezlevněných). To se mi taky nezdá

mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 25.06.11 13:47

Jo u výrobků pro profesionální použití taky bývá záruka 1 rok. Takhle jsem taky pár věcí koupila, ale nevím jestli je to správně.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62927 příspěvků 3 inzeráty 26.06.11 16:20

Ono jde o to, zda to kupuješ jako „obyčejný člověk“ tam je prostě záruka 2 roky a tečka. Nebo jestli to kupuješ na IČO, tam potom může být záruka kratší, ale jaké jsou pro ní přesné podmínky, to nevím.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >