Nechce domácí příkrmy, jsou lepší kupované?

68
9.6.13 08:12

zase ty prikrmy

Ahojky holky :-) mam dotaz zacala jsem prikrmovat a mala mi basti jen kupovne prikrmy domaci nechce. Vsechny kamaradky prikrmy taky kupuji ale ja mela zazity ze je lepsi varit co si o tom myslite? Dr.mi rikala ze si z toho nemam delat hlavu ze ty kupovany jsou hlidany a kolikrat i lepsi. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11341
9.6.13 08:21

Já od začátku vařim. Jednou jsem mu koupila cosi kupovaného a ty škleby jsi neviděla, i já se málem z toho smradu málem :poblion:. Nevim co tam dávaj. Už nekoupím. Vařím, protože mě to vyjde levněji a hlavně vím, co do toho dávám. Kupovaným prostě nevěřím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6020
9.6.13 08:24
@Kamčí1 píše:
Ahojky holky :-) mam dotaz zacala jsem prikrmovat a mala mi basti jen kupovne prikrmy domaci nechce. Vsechny kamaradky prikrmy taky kupuji ale ja mela zazity ze je lepsi varit co si o tom myslite? Dr.mi rikala ze si z toho nemam delat hlavu ze ty kupovany jsou hlidany a kolikrat i lepsi. :think:

Ahoj, jsem na tom stejně. Bohužel.
I můj starší syn (8 let) jedl jen kupované jídlo, nakonec jsem to řešila půl na půl.
Teď s mladším (7 měsíců) jsem taky začala se skleničkama, ze začátku se to asi vyplatí, před týdnem jsem nakoupila koš BIO jídla, uvařila, rozmixovala a nic, dávil se :zed: Tak pokračujeme ve skleničkách :think:
Ale zase se k domácí stravě chci vrátit, nechci, aby skončil jako můj první.
Bohužel dodnes má problém s jídlem, když mu jídlo nenabídnu, nedám, vydrží celý den bez jídla :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
9.6.13 08:25

No můžeš vařit a postupně mu to do toho víc a víc zamíchávat. Moje taky kupovaný nikdy nechtěla, nechtěla teda ani moc domácí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6020
9.6.13 08:26
@mejdylko píše:
Já od začátku vařim. Jednou jsem mu koupila cosi kupovaného a ty škleby jsi neviděla, i já se málem z toho smradu málem :poblion:. Nevim co tam dávaj. Už nekoupím. Vařím, protože mě to vyjde levněji a hlavně vím, co do toho dávám. Kupovaným prostě nevěřím…

máte doma velkýho šikulu :potlesk: :potlesk: (po přečtení pod metříkem) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
9.6.13 08:29

Taky jsem malemu davala kupovane od Hami, nechtel mi domaci. Potom kolem 13mesicu uz presel na jidlo doma. Takze bych si z toho hlavu nedelala. Rekla bych, ze i ty kupovane maji vyhodu v tom, ze je tam tolik zeleniny kolik dite potrebuje a hlavne, ted ta zelenina je nic moc a jeste je to osetrovane ruznymi postriky a vsim, jednou jsem cetla, ze lidi zeleninu a ovoce malo myji a zustavaji tam stopy tech postriku.Je tedy pravda, ze to leze hodne do penez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11341
9.6.13 08:32

@Eva 13 jéééé děkuju… mám z něj hlavu v pejru, je to turbomyš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2429
9.6.13 08:34

Mě malá sní všechno, ale i doktorka mi říkala ať jí příkrmy raději vařím.. takže má všechno domácí - zeleninové, masozeleninové i ovocné příkrmy..začínali jsme teda s kupovanýma a to byl smrad, že by jeden pad.. mrkvový příkrm vůbec nechutnal ani nevoněl po mrkvi :nevim: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
9.6.13 08:37

A jak se tam kdysi nasly strepy…no hlidany, ale porad jen lidmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2429
9.6.13 08:38

@mejdylko souhlasím, máš opravdového šikulu..malá má šest a půl měsíce a kromě mama a baba ještě neumí nic z toho co umí tvůj malý :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11341
9.6.13 08:43

@syselinka já nechápu kde se to v něm bere. Ale je fakt, že přítel je taky hrozně hyperaktivní :D no dr mi řikala, že je 2 měsíce dopředu a že se mám připravit na to, že brzy bude chodit… nikdo mi nevěří, že to všechno umí, ale když někdo přijde na návštěvu nebo my k nim, tak jen koukaj :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda
9.6.13 08:45

@Kamčí1 jéje. Tolik je toho tady o tom. 8o
Musíš podle sebe. mě jednou domácí taky nechtěl. Tak jsem mu koupila pár skleniček a míchala. ted jede jako das :twisted: :mrgreen: A všechny kamarádky snad vychovávají tvé dítě?! Opravdu bych se ohledně stravy na kamarádky neohlížela :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
15418
9.6.13 08:47

@mejdylko ahoooj a co uz rika? sem na mobilu a nic nevidim :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11341
9.6.13 08:51

@dani24687 jsem ti zkopírovala ten můj podpis, na to holky reagujou :D
na 7 měsících – papá skoro všechno, zuby celkový počet 8, sám si sedne, leze, stoupá si podle válendy, řiká máma, bába, papá, heja. Dělá paci paci a ukazuje čau. Pochoduje podle nábytku, má učící hrneček a zbavuje se lahve. Křičí MÁMA, když zmizim z dohledu nebo když spadne. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
9.6.13 08:59

@mejdylko juuu, musis z nej mit radost <3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu